Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Biļetes uz pārbaudes spēlēm jau nopērkamas

Uz pārbaudes mačiem “Arēnā Rīga” pret Vāciju, Slovākiju un Franciju jau nopērkamas biļetes.

Kā ikkatru pavasari, tā arī šogad aprīlis un maijs ir lielā hokeja mēneši, kurus vainago pasaules čempionāts un ievada izlašu pārbaudes spēles.

Latvijas valstsvienība pasaules meistarsacīkstēm, kas šogad notiks Šveicē, gatavosies pašu mājās, samērojot spēkus ar pasaules ranga desmito komandu Vāciju, 14. – Franciju un pasaules eksčempioniem, šobrīd ranga astoto vienību, Slovākiju. Latvija pasaules rangā ir vienpadsmitā, bet ar līdzjutēju atbalstu iespējams pacelties arī augstāk.

Latvijas valstsvienības pārbaudes spēles notiks 3., 4., 10., 11., 16. un 17. aprīlī, “Arēna Rīga”.

No 27. februāra līdz 15. martam ir iespēja iegādāties abonementu – komplektā sešas spēles par piecu cenu! Abonementa cenas: 60 Ls, 48Ls, 30 Ls. No 16. marta varēs iegādāties biļetes par 12 Ls, 9 Ls un 6 Ls.

Latvijas Hokeja federācija piedāvā iespēju hokeja klubiem un mācību iestādēm pasūtīt biļetes (stāvvietas) par 1 Ls. Biļetes ir domātas bērniem: uz 10 bērniem ieeja vienam pieaugušajam (pavadonim) par 1 Ls.

Informāciju sagatavojis LHF preses dienests.


1 komentāri šim rakstam

  1. Jānis Saka:

    No 16. marta varēs iegādāties biļetes par 12 Ls, 9 Ls un 6 Ls.
    Kas tās par muļķibām? LHF preses dienests vēl to raksta. Dārgākā biļetes ir 6Ls.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites