Kategorijas | Ziņas

Pirmajā mačā sagrāve

Rīgas “Dinamo” ar sagrāvi 0:4 iesākusi cīņu Gagarina kausā pret Maskavas “Dinamo”.

Spēles sākuma daļā Rīgas kluba pārstāvji teju minūti atradās divu vīru vairākumā, kuru gan diemžēl izmantot neizdevās. Rezultāts tika atklāts spēles devītajā minūtē. Aleksejs Kaļužnijs ar raidījumu no tālas distances bija pārāks par Martinu Pruseku.

Otrajā periodā aktīvāki bija mājinieki, kuriem radās vairākas reālas vārtu gūšanas iespējas. Tiesa, Pruseks glāba rīdziniekus. Trešdaļas 16. minūtē atkal vārtus guva Kaļužnijs, kurš nepalaida garām iespēju pēc patiesi labas Sergeja Zinovjeva piespēles.

Jau trešā perioda 20. sekundē pretinieku “Dinamo” panāca 3:0. Precīzs bija Vitālijs Jačmeņevs. Savu pārsvaru mājinieki spēles turpinājumā tikai nostiprināja. Perioda vidusdaļā Dmitrijs Šitikovs panāca jau graujošu rezultāta starpību – 4:0.

Maskavas “Dinamo” – Rīgas “Dinamo” 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Vārtus guva: Kaļužņijs, Kaļužņijs, Jačmenjovs, Šitikovs