Kategorijas | NHL, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Karsums pirmajā treniņā vienā maiņā ar Lekavaljē un Prospalu

Latviešu hokejists Mārtiņš Karsums pirmo treniņu NHL klubā Tampabejas “Lightning” aizvadījis vienā maiņā ar vieniem no komandas uzbrukuma līderiem Vensānu Lekavaljē un Vāclavu Prospalu

Kā sarunā ar aģentūru LETA atklāja Karsums, galvenais tagad pēc iespējas ātrāk ir pierast pie jaunās komandas taktikas, kas pagaidām ir visgrūtākais.

“Komandā ir forši spēlētāji. Visi normāli cilvēki, tāpēc domāju, ka būs viegli iejusties. Vienīgi taktika šeit ir nedaudz citādāka nekā bija Bostonas “Bruins” komandā,” Karsums pastāstīja par pirmajām emocijām “Lightning” komandā. “Ar galveno treneri Riku Toketu gan vēl sīkāk nav sanācis parunāties. To izdarīsim rīt. Šodien spēlēju vienā maiņā ar Lekavaljē un Prospalu, kas abi ir vadošie spēlētāji komandā, ja ne visā līgā.”

Šosezon “Lightning” rezultatīvākais spēlētājs ar 62 punktiem ir Martēns Senluī, kuram ar 59 punktiem seko Lekavaljē. Trešajā vietā ar 45 rezultativitātes punktiem ir Marks Reči, kuru Karsuma vietā komanda trešdien aizmainīja uz «Bruins», bet viņam ar 40 punktiem seko Prospals.

Pirms tam trešdien “Bruins” Karsumu aizsūtīja uz savu fārmklubu Providensas “Bruins”, kas spēlē Amerikas hokeja līgā (AHL). “Providensai bija paredzēta spēle Toronto, un devos uz turieni. Tikai pēc izkāpšanas no lidmašīnas uzzināju, ka esmu aizmainīts, tāpēc pēc pāris stundām jau lidoju uz Floridu,” Karsums atstāstīja savus trešdienas piedzīvojumus.

“Esmu diezgan priecīgs, ka tiku aizmainīts, jo Bostonā man nedeva lielas iespējas, bet šeit tām vajadzētu būt vairāk. Kā man teica, “Lightning” komandā ir aizmainīti daudzi uzbrucēji, viņi cenšas atjaunināt sastāvu. Arī laiks šeit ir ļoti labs,” piebilda latviešu uzbrucējs. Tāpat Karsums atklāja, ka jaunajā komandā viņš, visticamāk, spēlēs ar 44. numuru.

“Lightning” nākamo NHL regulārā čempionāta spēli aizvadīs piektdien, 6. martā, kad savā laukumā uzņems Sentluisas “Blues


1 komentāri šim rakstam

 1. kristine Saka:

  beidzot MārtiņÅ ir tur,kur viņam ir jābÅ«t,jo viņam jau sen bija laiks spÄ“lÄ“t NHL!
  Jo slovÄ“nis Kopiters, kurÅ jau spÄ“lÄ“ NHL ne pirmo sezon, uzskatu,ka ir nedaudz vājāks par mÅ«su Karsumu.
  TāpÄ“c Karsumam novÄ“lu spožu karjeru NHL, uz priekÅu Mārtiņ-tā turpināt!!!!!!!

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites