Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

KHL jau ceturtdaļfināli

Ne visi sākotnējie favorīti spējuši iekļūt KHL 1/4 finālā. Ieskatīsimies, kas cīnīsies savā starpā!

Aiz Rīgas “Dinamo” izstāšanās no cīņas par Gagarina kausu izplatītākā ziņa bija par Ufas “Salavat Julajev” piekāpšanos. Pērnā gada Krievijas spēcīgākā komanda, regulārās sezonas uzvarētāji, Čempionu līgas finālisti atzina regulārā čempionāta 16. vietas īpašnieku pārākumu. Jāsaka gan, ka šo 16. vietu ieguva Omskas “Avangard”, kas tik ļoti izslavēta ar Jaromīru Jāgru, kurš padevās naudas valdzinājumam. Šķiet, omskieši savuta atriebības kāri pēc knapas iekļūšanas play off. “Avangard” demonstrēja tādu spēli, kādu no viņiem gaidīja visu sezonu, bet “Salavat Julajev” nebija tam gatavi.

Ja jau ieminējos par “Dinamo”, tad mazliet atgādināšu tiem, kuri pēdējās nedēļas laikā dzīvojuši alā vai bijuši vietā, kur ar Latvijas un Krievijas hokeju nav nekāda sakara. Diemžēl Rīgas klubs izmantoja vismazāko iespējamo spēļu skaitu pirmajā kārtā. Pēdējā spēlē “Arēnā Rīga” mūsējie piekāpās ar 2:3, bet mačus Maskavā pieminēt nevēlos.

Kazaņas “AK Bars” – Omskas “Avangard” (10., 11., 13., 14., 16. marts)

Svarīgi “Avangard” šobrīd ir nepārvērtēt savus spēkus, sak, ja reiz uzvarējām Ufu, pārspēsim jebkuru. Tā nebūt nav. Kazaņas pārstāvji tagad lieliski zina, uz ko “Avangard” ir spējīgs.

Izslēgšanas spēlēs ļoti svarīga ir komandas savstarpējā “ķīmija”, vienotība. Šķiet, šajā ailītē pluss jāliek “AK Bars”. Galu galā runas par Jāgra atgriešanos NHL atkal pastiprinājušās, kā gan kas tāds var palīdzēt klubam play off ?

Maskavas “ACSK” – Maskavas “Dinamo” (10., 11., 13., 14., 16. marts)

Maskavas derbijs. Komandu īpašniekiem lielisks peļņas avots. Šajos finansu ziņā grūtajos laikos vislabākais veids, kā ietaupīt. Drīz gan šādu derbiju nebūs retums, jo KHL izlēmusi, ka nākamgad divīzijas tiks sadalītas pēc ģeogrāfiskā novietojuma.

Tātad jau labi esam iepazinuši “Dinamo” vienību, jo tieši tā izsita no turpmākās cīņas rīdziniekus. Taču uzvarētāju noteikt ir ļoti grūti – abām komandām spēcīgi spēlētāji visās līnijās. Arī regulārajā sezonā uzvaras dalītas uz pusēm. Iespējams, daudz ko izšķirs treneru stratēģiskie lēmumi.

Mitišču “Atlant” – Magņitogorskas “Metallurg” (11., 12., 14., 15., 17. marts)

Vēl viens ļoti interesants duelis. Ja šis būtu fināls, neviens negaustos par komandām, jo to spēks ir liels. “Atlant” neilgā laika posmā bijušas vairākas nesaprašanās ar spēlētājiem. Par vienu no tām – Emerija “aizkavēšanos” mājās hokejs.lv jau rakstīja. Nekas tāds mikroklimatam par labu nenāk.

Fjodoram Kanareikinam šis ir otrais play off turnīrs kopā ar “Atlant”. Pērn tas beidzās ar negaidītu zaudējumu “Severstaļ”. Taču komanda kopš tās reizes ir tikai stiprinājusi sastāvu. Šī vienība pat ļoti sīvi konkurēja ar “Salavat”.

Arī “Metallurg” zaudēt vairs nav ko. Dusmas par izgāšanos Čempionu līgas finālā jāpārvērš kaujiniciskā noskaņojumā un jādodās uz laukuma, kur var izlikt spēkus pēc sirds patikas (noteikumu robežās).

Jaroslavļas “Lokomotiv” – Maskavas “Spartak” (11., 12., 14., 15., 17. marts)

Zināmas derbija pazīmes arī šajā cīņā. Derbijs starp ārzemju treneriem. No vienas puses Milans Ržiga, no otras- Berijs Smits. Gribētos teikt, ka favorīts ir “Lokomotiv”. Jo nav labu iemeslu, kādēļ lai Jaroslavļas neuzvar. Nu, varbūt “Spartak” fani, kuri pēdējā uzklausījuši ļoti interesantus vārdu salikumus.

Foto: KHL


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites