Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Ogrēnieši saglabā intrigu

Šovakar “ASK/Ogre” uzvarēja Latvijas atklātā čempionāta pusfināla mačā pret “Rīga 2000″ ar 4:1. Tas nozīmē, ka cīņa par vietu finālā vēl turpinās.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, vārtus gūstot jau 26. sekundē. Pēc Jāņa Straupes piespēles Mārtiņu Raitumu pārspēja Gints Meija. Taču bebri pārņēma iniciatīvu un viesu vārtiem uzbruka bīstamāk. Mājinieku spēlētāji viesus pārspēja slidojuma ātrumā, centībā. Un tas vainagojās panākumiem – ogrēnieši ieguva skaitlisko pārsvaru, kuru veiksmīgi realizēja Aleksandrs Kerčs (par Kerču tika ziņots, ka viņam sezona ir beigusies, bet vakardien aizvadījis treniņu Kerčs seniors vēlējās piedalīties šodienas spēlē). Turpmākajā perioda gaitā rezultāts nemainījās.

Arī otrajā periodā spēles ritējums nemainījās. Šķiet, ka rīdziniekiem pietrūka dzirkstelītes. Arī spēlētāji, kuri šosezon pārstāvējuši Rīgas “Dinamo” nerādīja gaidīto sniegumu. Aktivitātes pazīmes izrādīja Sergejs Pečura, kurš iepriekšējā spēlē guva divus vārtus. Tomēr atkal rīdziniekiem patraucēja noraidījumi. Vairāki noraidījumi īsā laikā un “ASK/Ogre” panāca jau divu vārtu pārsvaru. Abas reizes pēc Ignatoviča un Kerča piespēlēm izcēlās veterāns Vjačeslavs Fanduļs. Mājinieki neapstājās un turpināja aktīvi veidot uzbrukumus, bet vārtos teicami spēlēja Ervīns Muštukovs. Pēc divām trešdaļām rezultāts 3:1.

Spēles trešajā periodā mājinieki spēlēja no aizsardzības, cenōties gūt vārtus pretuzbrukumos. Spēles rezultāts nemainījās līdz pēdējai minūtei. “Rīga 2000” vārtsargs Ervīns Muštukovs tika apsēdināts uz rezervistu soliņa un laukumā tika sūtīts sestais spēlētājs. Taču rīdzinieki nespēja izveidot neko bīstamu. Vairākas reizes tika izdarīti metieni no zilās līnijas, bet ripa līdz vārtiem neaizkļuva, allaž iestrēgstot spēlētāju burzmā. Neilgi pirms spēles beigām kļūdījās rīdzinieki, ripu raidot viduszonā. Tā nonāca pie Aleksandra Kerča, kurš atdeva piespēli Andrejam Ignatovičam. Ignatovičs praktiski varēja ieslidot vārtos ar visu ripu. Viņa metiens bija precīzs, nosakot spēles beigu rezultātu 4:1.

Šovakar “ASK/Ogre” uzvarēja Latvijas atklātā čempionāta pusfināla mačā pret “Rīga 2000” ar 4:1. Tas nozīmē, ka cīņa par vietu finālā vēl turpinās.

“ASK/Ogre” – “Rīga 2000” 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Informācija ņemta no eSports, foto: easyget.