Atslēgas vārdi: , ,

Ogrēnieši iekļūst finālā

Šovakar noslēdzās ceturtā LAČ pusfināla cīņa starp “Rīgu 2000” un “ASK/Ogri”. Ogrēnieši izcīnīja uzvaru gan mačā, gan sērijā, iekļūstot finālā.

Rezultātu atklāja mājinieki ogrēnieši, kuri vairākumā, izejot uz vārtiem, bija nekļūdīgi. Metienu vārtos izpildīja Mihails Kokļins. To dubultot izdevās Kirilam Ugarovam, kurš realizēja kārtējo ASK vairākumu. Otrajai trešdaļai tuvujoties beigām, vienus vārtus atgūt izdevās Sergejam Pečuram. Taču rīdzinieki dažas sekundes piedzīvoja nokdaunu, kad Aleksandrs Kerčs, pieredzējušais pauzes meistars, atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Trešā perioda sākumdaļā Šiškovičs palielināja pārsvaru mājiniekiem pēc uzvarēta iemetiena. Mača 47. minūtē no Rīgas “Dinamo” palienētais Ģirts Ankipāns vēl spēja panākt 2:4, bet ne vairāk. Rīdziniekiem jau otro gadu nāksies spēlēt par bronzas medaļām, kamēr Ogres veinība atkal iekļuvusi finālā. Interesanti, ka arī pērn pusfinālā tikās šīs komandas, arī toreiz rezultāts sērijā bija tāds pats.

Otrā pusfināla sērijā čempioni no Liepājas sacenšas ar Daugavpils “Latgali”. Sērijā rezultāts neizšķirts 2:2.

“Rīga 2000” mājaslapā par spēli izteicies arī treneris Ronalds Ozoliņš: “Nedomāju, ka psiholoģiskais aspekts ietekmēja spēles gaitu. Pirmkārt, mēs visu maču aizvadījām trijās maiņās, kurās spēlēja pieredzējuši spēlētāji. Play off pieredze nebija diviem, trim. Gājām kā uz pēdējo spēli, labi cīnījāmies. Diemžēl šoreiz veiksme nebija mūsu pusē.”

“ASK/Ogre” – “Rīga 2000” 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)