Kā pēdējā pusfinālā – tomēr “Ak Bars”

Šovakar Kazaņā tika aizvadīta pēdējā Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle, kurā tikai pagarinājumā, ar rezultātu 3:2, uzvarēja Kazaņas “Ak Bars”. Kazaņas klubs iekļuva arī pusfinālā, kurā tam būs jātiekas ar Maskavas “Dinamo”.

Spēles sākumā iniciatīvu ieguva „Ak Bars”, jo divas reizes pēc kārtas noraidījumu nopelnīja „Avangard” aizsargs Filips Metļuks. Otrā vairākuma izspēlē vārtus guva Aleksandrs Stepanovs, izvirzot vadībā mājiniekus.

Otrā perioda septītajā minūtē vārtus guva un savu zvaigznes statusu apliecināja „Avangard” līderis Jaromīrs Jāgrs, rezultātu izlīdzinot, bet tikai piecas minūtes vēlāk, spēlējot vairākumā, vadībā „Avangard” vienību izvirzīja Dmitrijs Rjabkins.

Trešais periods tika aizvadīts samērā līdzvērtīgā spēlē. “Ak Bars” radās pateicīgi apstākļi, lai izlīdzinātu rezultātu, jo 57. minūtē trešo reizi spēlē tika noraidīts Metļuks. “Ak Bars” vairākumā vārtus gūt neizdevās, bet tikai piecpadsmit sekundes pirms spēles beigām, spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem, izlīdzinājuma vārtus guva Iļja Ņikuļins, izglābjot savu komandu no zaudējuma.

Pagarinājuma trešajā minūtē, pēc rikošeta, izšķirošos vārtus guva Oļegs Petrovs, izcīnot savai komandai uzvaru.

Otrā pusfināla pārī savā starpā tiksies Jaroslavļas “Lokomotiv” un Magņitogorskas “Metallurg”.