Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi:

Par Spānijas čempioni kļūst FC Barcelona

Sestdien tika aizvadīta izšķirošā Spānijas hokeja līgas izslēgšanas kārtas spēle, kurā FC Barcelona ar 5-2 pārspēja CG Pučserdu (Club Gel Puigcerda), tādējādi kļūstot par pieckārtējo līgas čempioni, iepriekšējo reizi triumfējot 2001-02 sezonā.

Sērija tika aizvadīta līdz divām uzvarām. Pirmajā spēlē Barselonas klubs, spēlējot viesos, spēja uzvarēt ar 6-5. Par Barselonas vērtīgāko spēlētāju toreiz tika atzīts tās vārtsargs Anders Alkēns.

Otro spēli, kura tika aizvadīta Barselonā un kuru apmeklēja 1500 līdzjūtēju, veiksmīgi uzsāka Pučserdas klubs, mača otrajā minūtē atrodoties vadībā jau ar 2-0. Jau līdz pirmā perioda beigām barselonieši vienus vārtus atguva, bet nākamajos divos periodos katrā guva pa diviem vārtiem. Spēle ar hat-trick izcēlās Pablo Muņjoss, bet divus vārtus guva arī zviedru uzbrucējs Jonass Norbergs.

Barselonas klubs uzvarēja arī līgas regulārajā sezonā.

Spānijas hokeja līga pastāv jau kopš 1973. gadā. Par tās čempioni visvairāk(deviņas) reizes kļuvusi Sansebastjēnas “Txuri-Urdin”, kura līgā spēlē vēl joprojām. Līgā tā dominēja deviņdesmitajos gados, kad tajā triumfēja piecas reizes, pēdējo reizi – 2000. gadā. Pašlaik līgā spēlē septiņas komandas, no kurām viena ir arī Francijas dienviddaļas pilsētiņas Andē (Anglet Hormadi) komanda.