Kategorijas | Ziņas


Jāgrs Omskā atgriezīsies vasarā

Pēc zaudējuma Gagarina kausa ceturtdaļfinālā Omskas “Avangard” uzbrucējs Jaromirs Jāgrs devies garākā atpūtā.

Atlikusī komandas daļa pirmo reizi kopā sanāks 2. aprīlī, kad iesāks gatavošanos nākamajai sezonai.

“Oficiālas pārrunas par aizvadīto sezonu vēl nav bijušas,” atzīst galvenais treneris Igors Ņikitins. “Kopā ar spēlētājiem esam tikai tikušies, bet ne nopietni runājuši. Sarunājām, ka pirmo treniņu sagatavošanas procesā aizvadīsim pēc divām nedēļām.”

Arī par nākamā gada perspektīvām vēl “Avangard” nerunā: “Iespējams, par šo tēmu tiks spriests nākamajā kluba sanāksmē, taču, kad tā būs, vēl nezinu.”

Pagaidām arī nav informācija, kādā sastāvā “Avangard” būs 2. aprīļa treniņā. Abi čehu leģionāri (Jakubs Klepišs un Jaromīrs Jāgrs) devušies uz dzimteni. Abi, visticamāk, arī saņems uzaicinājumu uz Čehijas valstsvienības treniņiem. Par Jāgru zināms, ka viņš Omskā atgriezīsies vasarā, kad sāksies nopietna gatavošanās nākamajai KHL sezonai.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites