Pusfināla sēriju ar uzvaru iesāk Prāgas “Sparta”

Šovakar tika aizvadīta pirmā Čehijas Ekstralīgas pusfinālu sērijas spēle, kurā Prāgas “Sparta”, spēlējot mājās, ar 5-2 pārspēja Karlovi Varu “Energie”.

Jau mača septītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Jākubs Langhammers, bet pēc divām minūtēm mājiniekiem bija pamats līksmot vēlreiz, jo pārsvaru dubultoja Petrs Tons. Tiesa, vēl pēc mazāk kā vienas minūtes pretinieki vienus vārtus atguva, noslēdzot periodu vienīgi ar vienu vārtu deficītu.

Otrā perioda vienīgos vārtus, spēlējot vairākumā, guva Čehijas izlases uzbrucējs Dāvids Vībornijs, kurš vēl pagājušosezon spēlēja Kolumbusas “Blue Jackets” rindās.

Trešajā periodā Prāgas klubam izdevās gūt vēl divus vārtus, panākot 5-1, tādējādi jau praktiski nodrošinot uzvaru pār Karlovi Varu “Energie”. Septiņas minūtes pirms spēles beigām “Energie” atguva vēl vienus vārtus – tos guva aizsargs Františeks Bombičs.

Sērija tiek aizvadīta līdz četrām uzvarām, nākamā spēle tiks aizvadīta jau rītvakar. Otrā pusfināla pārī savā starpā tiksies Pilzenes “Lasselsberger”, kura ceturtdaļfinālā pārspēja regulārās sezonas otrās vietas ieguvēju HK Pardubici, kā arī pašreizējā līgas čempione Prāgas “Slavia”. Pirmā spēle tiks aizvadīta Prāgā jau šopiektdien.