Kategorijas | Ziņas


Vai Rīgā nākamgad spēlēs NHL komanda?

Kā vēsta ziņu aģentūra LETA, tad rudenī Latvijā varētu redzēt kādu NHL vienību.

To apstiprinājis Rīgas “Dinamo” prezidents Viesturs Koziols: “Pilnīgi iespējams, ka kādu no NHL komandām redzēsim Rīgā. Vai tā būs Floridas “Panthers” ar Kārli Skrastiņu vai kāda cita vienība, šobrīd vēl ir par agru runāt. Principā ir vienalga, kura NHL komanda atbrauks uz Rīgu, jo tāpat biļetes būs izpirktas.”

Nākamsezon “Dinamo” budžets samazināsies, taču ne piešķirtā nauda komandai. “Domāju, ka budžets būs nedaudz mazāks, bet ar domu, ka nauda, kas paredzēta tieši “Dinamo” komandai, nesamazinātos,” piebilda Koziols.

Izmantota LETA un TVNET publicētā informācija.

Foto: AFI


1 komentāri šim rakstam

  1. Antons Saka:

    Kālab viņiem jābrauc?

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites