“Energie” izlīdzina rezultātu sērijā

Vakar tika aizvadīta otrā Čehijas Ekstralīgas pusfināla spēle, kurā savā starpā tikās Karlovi Varu “Energie” un Prāgas “Sparta”. Karlovi Vari uzvaru izcīnīja vienīgi pagarinājumā, pārspējot “Spartu” ar 3:2.

Jau spēles piektajā minūtē “Energie” labā vārtus guva Františeks Skladani, bet 11. minūtē rezultātu izlīdzināja Petrs Tons, kurš guva vārtus arī pirmajā pusfināla spēlē. Otrā perioda ievadā vadību atguva Karlovi Varu klubs – vārtus guva Milans Prohāzka. Trešā perioda ievadā rezultātu vēlreiz izlīdzināja spartieši, kad vārtus guva Jākubs Langhammers. Spēles pamatlaiks tā arī noslēdzās. Uzvaras vārtus pagarinājuma 10. minūtē guva Josefs Ržeznīčeks.

Liels nopelns Karlovi Varu uzvarā bija tās vārtsargam Lukāšam Mensatoram, kurš atvairīja 41 no 43 pretinieku metieniem. Karlovi Vari pa vārtiem izdarīja 34 metienus.

Nākamā sērijas spēle tiks aizvadīta Karlovi Varos svētdien.