Kategorijas | NHL, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Jāgrs varēja atgriezties NHL

Krievu masu medijos izskanējušas interesantas ziņas – Omskas “Avangard” un Edmontonas “Oilers” bija vienojušies par Jāgra pāreju, taču komandas labā snieguma dēļ tas nenotika.

“Kaut arī KHL regulārās sezonas beigu daļā izskanēja baumas, ka Jāgrs varētu atgriezties NHL, tas nenotiks. Sportists savu tālāko karjeras daļu vēlas saistīt ar Omskas klubu,”  informē KHL oficiālā mājaslapa.  “Viņam vēl ir gada līgums ar  “Avangard”. Taču nav dūmu bez uguns. Tiktiešām Edmontonas “Oilers” vadība apspriedās ar “Avangard”. Tika panākta vienošanās, ka Jāgrs pāries uz “Oilers” gadījumā, ja Omskas komanda neiekļūtu play off vai arī, ja pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā tiktu zaudēts sērijā ar 0:3.”

Arī pats čehu hokejists to apstiprina: “Jā, bija tāda saruna. Abu klubu pārstāvji par to vienojās, no manis šajā jautājumā nekas nebija atkarīgs. Ja “Avangard” man lūgtu, lai pārceļos uz Edmontonu, es to darītu. Taču to nevēlējos, turklāt pēc mūsu snieguma play off tas vairs nebija aktuāli.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites