Atslēgas vārdi: , ,

Liepājnieki izvirzās vadībā

“Liepājas Metalurgs” hokejisti uzvarējuši pirmo LAČ 2009. gada finālmaču. Spēle pret “ASK/Ogri” noslēdzās ar 3:2.

Liepājnieki patīkamu pārsvaru ieguva jau pirmā perioda pirmajā pusē, kad pa vārtiem guva Edijs Brahmanis un Toms Zeltiņš. Spēles 26. minūtē pieredzējušais Aleksandrs Kerčs gan vienu golu atguva, taču pēc 10 minūtēm “Metalurgs” atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Precīzs metiens Eduardam Ivanovam. Pirms fināltaures Vjačeslavs Fanduļs vēlreiz spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet ar to bija par maz. Nelīdzēja arī divkārša vārtsarga nomainīšana pret sesto laukuma spēlētāju. Labākie mača spēlētāji – Edijs Brahmanis un Aleksandrs Kerčs.

Šodien tiks aizvadīta otrā cīņa. Spēle Liepājā sāksies 19:45. To translēs LTV7.

Liepājas Metalurgs – ASK/Ogre 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)