Magņitogorskas “Metallurg” ar 3:0 pārspēj Jaroslavļas “Lokomotiv”

Šovakar pirmo KHL pusfinālsērijas spēli aizvadīja Jaroslavļas “Lokomotiv”, kura savā laukumā ar 0:3 piekāpās Magņitogorskas “Metallurg”.

Spēles 13. minūtē īstu virpuli Proskurjakova vārtu priekšā savērpa Lokomotīve, bet situācija beidzās bez vārtu guvuma. 16. minūtē laba vārtu gūšanas iespēja bija Magņitogorskas uzbrucējam Jaroslavam Kudrnam, bet viņa mestā ripa mērķi nesasniedza. Minūti vēlāk par spēli ar augstu paceltu nūju 2+2 minūšu noraidījumu nopelnīja Igors Mirnovs. Vairākumā Jaroslavļai neizdevās izveidot nevienu reālu vārtu gūšana iespēju, tai pat īsti neizdevās nostāties pretinieku zonā. Pirmai periods noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Vēl praktiski visu otrā perioda pirmo minūti turpinājās Mirnova noraidījums, bet Jaroslavļai tā arī neizdevās to realizēt. Neilgi pēc vairākuma beigām divu minūšu noraidījumu par klupināšanu nopelnīja Sergejs Žukovs, radot Magņitogorskas klubam pateicīgu augsni vārtu guvumam, un pašā vairākuma noslēgumā, izslidojot no aizsarga pozīcijas līdz zonas vidum un izdarot metienu pa vārtu kreiso augšējo stūri, vārtus guva čehu zvaigzne Jans Mareks. Mirkli vēlāk jaroslavlieši nopelnīja vēl vienu mazākumu, kad uz sodīto soliņa sēdās Jevgēņijs Nurislamovs, bet šis vairākums Magņitogorskas klubam neizvērtās tik pat veiksmīgs. 10. minūtē Jaroslavļa nopelnīja jau kārtējās divas minūtes, kad Zbineks Irgls sāka sist Denisu Platanovu, kurš tobrīd bija ļoti aktīvs Gelašvili vārtu priekšā. Perioda 13. minūtē kārtējo noraidījumu nopelnīja jaroslavlieši – Konstantīns Rudenko tika noraidīts uz divām minūtēm par pretinieka bloķēšanu, bet arī šie vairākumi Magņitogorskas klubam neizvērtās rezultatīvi. 18. minūtē skaistus vārtus guva Igors Mirnovs, tādējādi palielinot Magņitogorskas vadību. Otrais periods tika noslēgts ar rezultātu 0:2 Magņitogorskas kluba vadībā.

Pēdējais periods izvērtās visai mierīgs, jo abas komandas lieliski apzinājās, ka vārtus zaudēt nedrīkst. Perioda piektajā minūtē, pēc izdarīta metiena, Jaroslavs Kudrna tika uzgrūsts pretinieku vārtu stabam. Pats Kudrna vēl aptuveni pusminūti gulēja uz ledus, pārējo spēlētāju vidū notika neliela saķeršanās, bet epizode beidzās bez noraidījumiem. Arī Irgls pēcāk bija redzams uz laukuma. Perioda 12. minūtē Magņitogorskai bija izgājiens divi pret vienu, bet Vadims Sahraičuks izlēma mest pats, raidot ripu garām vārtiem. 18. minūtē Aleksandram Gaļimovam radās laba izdevība vienus vārtus atgūt, bet pretinieku viņu patraucēja, neļaujot viņam gūt vārtus. Vēl neilgi pirms spēles beigām, kad Proskurjakovs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, otros vārtus spēlē guva Jans Mareks.

Spēle noslēdzās ar Magņitogorskas kluba uzvaru. Nākamā spēle tika aizvadīta jau rītvakar.

Jaroslavļas kluba sastāvā traumas dēļ sastāvā nav zviedru aizsarga Johana Akermana. Magņitogorskai sastāvā nav aizsarga Aleksandra Seļujanova, kurš vēl nav pilnībā atguvies no traumas.