Otrs Čehijas Ekstralīgas pusfināls tiek sākts ar sagrāvi

Šovakar tika aizvadīta pirmā Čehijas Ekstralīgas otra pusfināla pāra spēle, kurā savā starpā tikas Pilzenes “Lasselsberger” un pašreizējā līgas čempione Prāgas “Slavia”. Spēlējot viesos, “Lasselsberger” pārspēja Prāgas klubu ar 6:0.

Pirmā perioda 11. minūtē rezultātu atklāja Martins Straka, kurš aizvada savu pirmo sezonu savā mājas klubā pēc vairāk kā 10 NHL pavadītiem gadiem. 13. minūtē rezultātu divkāršoja Pāvels Voštržāks, kurš pēc minūtes iemeta arī trešos vārtus. Vēl pirmā perioda 19. minūtē vārtus guva Tomāšs Vlašaks, kurš savulaik vairākas sezonas aizvadījis arī Prāgas “Slavia” rindās.

Otrajā periodā vārtus vēl guva Zdeneks Kubica, kā arī Jans Kovāržs, bet ar to arī vārtu birums beidzās, jo trešajā periodā nevieni vārti netika gūti.

Nākamā sērijas spēle tiks aizvadīta jau rītvakar.