Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Duisburges “Fuchse” DEL vairs nespēlēs

Vācijas hokeja līga klubs Duisburgas “Fuchse” paziņojis, ka, sākot ar nākamo sezonu, atsauc savu dalību no DEL.

Atgadināsim, ka kluba rindās šosezon spēlēja arī latviešu vārtsargs Edgars Masaļskis. Starp pārējiem kluba spēlētājiem, komandā bija arī tādi spēlētāji kā kanādiešu aizsargs Žans-Luks Grandpjērs, uzbrucējs Kamerūns Mans, viens no Norvēģijas izlases līderiem Mortens Asks, kā arī krievs Aleksandrs Seļivanovs.

Duisburgas klubs DEL spēlēja jau kopš 2005-06 sezonas, bet visas četras DEL aizvadītas sezonas noslēdza pēdējā vietā, nevienu reizi neiekļūstot izslēgšanas kārtā. Tiesa, pats klubs pastāv jau kopš 1991. gada.

Viens no kluba īpašniekiem, Ralfs Pape, atzina, ka tas, protams, ir ļoti smags lēmums, bet ar tik mazu budžetu, kāds tas ir Duisburgas klubam, tas bija vienīgais saprātīgais lēmums.

Jau zināms, ka nākamsezon klubs spēlēs Oberlīgā, kas ir pēc spēka trešā Vācijas līga uzreiz aiz 2. Bundeslīgas.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites