Spruktam piespēle zaudējumā

Aizvadītajā naktī notika kārtējās AHL regulārās sezonas spēles. Jānis Sprukts nopelnīja rezultatīvu piespēli, Artūrs Kulda un Oskars Bārtulis ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Jāņa Sprukta pārstāvētā Ročesteras “Americans” vakarnakt ar 2:5 piekāpās Sirakūzas “Crunch”, lai gan Ročesteras klubs vēl pēc 2. perioda bija vadībā ar 2:1. Jāņa Sprukta rēķinā viena rezultatīva piespēle, viens metiens uz vārtiem, divas soda minūtes, kā arī negatīvs lietderības koeficients -1.

Čikāgas “Wolves”, kuras sastāvā spēlē Artūrs Kulda, ar 3:6 piekāpās Manitobas “Moose”, kas izšķirošo pārākumu ieguva 3. periodā, jo pēc 2. perioda rezultāts bija neizškirts 3:3. Artūram divi metieni pa pretinieku vārtiem, kā arī negatīvs lietderības koeficients -1.

Filadelfijas “Phantoms” ar 2:1 pieveica Skrentonas “Penguins”, Oskara Bārtuļa kontā viens metiens uz pretinieku vārtiem.

Nākamnakt AHL spēlēs divi latvieši – Artūra Kuldas Čikāgas “Wolves” tiksies ar Hamiltonas “Bulldogs”, bet Oskara Bārtuļa Filadelfijas “Phantoms” – ar Bingemtonas “Senators”.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites