Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Čempionātam vajag zemi

Kā jau tas bija arī ar 2006. gada pasaules čempionātu, arī 2014. gada PČ vispirms nepieciešama zeme, uz kuras varētu celt otru halli, ziņo LETA.


LHF ir saņēmusi valdības garantijas vēstuli, kas apliecina atbalstu pasaules čempionāta rīkošanai Latvijā 2014. gadā. Tomēr, kā uzsver Lipmans, Latvijai ir nopietni konkurenti, starp kuriem galvenais ir Baltkrievija.

Komentējot valdības lomu pasaules hokeja čempionāta rīkošanā, LHF prezidents uzsver: “Galvenais, lai valdība mums netraucētu organizēt šo čempionātu – mēs visu izdarīsim paši. Svarīgi, lai tā mūs atbalstītu.”

Atbildot uz jautājumu, kāds atbalsts nepieciešams, Lipmans atzīst, ka pagaidām to pateikt ir ļoti grūti, tomēr, iespējams, būs nepieciešama zeme jaunas halles būvniecībai, kas būs nepieciešama vērienīgo sacensību rīkošanai.

Atgādināšu, ka Latvija ir oficiāli pieteikusies uz 2013.gada pasaules hokeja čempionāta rīkošanu, taču Lipmans jau 2007.gadā atzina, ka ir daudz lielākas cerības iegūt tiesības rīkot 2014.gada, nevis 2013.gada čempionātu. To, ka jauna halle būs nepieciešama, 2007.gadā, viesojoties Latvijā, lika manīt starptautiskās hokeja federācijas IIHF prezidents Renē Fāzels.

Izmantota TVNET un LETA publicētā informācija, foto: AFI.


2 komentāri šim rakstam

 1. JAKUSEVS Saka:

  NU KO LIPMAN IZCINI MUMS VEL VIENU PASAULES CEMPI. TAD NU GAN PAR SPITI VISIEM TAVIEM SKAUGIEM UN NELABVELIEM BUS TEV JACEL PIEMINEKLIS. KAUTGAN JAU TAGAD TAVS VARDS IR JARAKSTA AR ZELTA BURTIEM LATVIJAS HOKEJA VESTURE.

 2. davis Saka:

  tikai zemīti

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites