Kategorijas | NHL, Ziņas


Betmens: “Olimpiāde izjauks sezonu”

NHL komisārs Gerijs Betmens ir pārliecināts, ka SOK un IIHF vienkārši neapzinās, cik grūti tādai līgai kā NHL ir laist savus spēlētājus uz olimpiskajām spēlēm.

“Tas nav nemaz tik viegli – atcelt sezonu uz 17 dienām. Tas uzreiz ietekmē visu sezonu, piešķir tai negatīvu noskaņu,” piebilst Betmens. “Neviens cits čempionāts pasaulē neatceļas olimpiādes dēļ. Personīgi uzskatu, ka SOK vienkārši nesaprot, cik sarežģīti mums tas ir. Tas nav naudas jautājums, tas iedragās mūsu konkurētspēju ar citām līgām. Jēga no mūsu čempionāta tikai krītas.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites