Kategorijas | NHL, Ziņas


Fāzels darīs visu

IIHF prezidents Renē Fāzels paziņojis, ka strādās gan dienu, gan nakti, lai vien NHL spēlētāji piedalītos 2014. gada Olimpiskajās spēlēs Sočos.

Ziemeļamerikas līgas vadība vēl nav 100 procentīgi atbildējusi, vai ļaus saviem spēlētājiem doties uz olimpiādi Sočos. Tas tādēļ, ka olimpisko spēļu dēļ nāksies NHL čempionātu atcelt uz 14 vai 17 dienām. Par NHL komisāra viedokli hokejs.lv jau ziņoja.

“Varat to saukt par paziņojumu vai maniem murgiem, bet es strādāšu augām diennaktīm, lai panāktu NHL spēlētāju piedalīšanos olimpiādē. Domāju, ka NHL īpašus zaudējumus no šā pārtraukuma necietīs,” noteica Fāzels.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites