Karlovi Vari – Čehijas finālā

Šovakar tika aizvadīta sestā sērijas spēle starp Karlovi Varu “Energie” un Prāgas “Spartu”. Spēlē ar 4:1 uzvarēja “Energie”, sērijā izcīnot uzvaru ar 4:2.

Jau spēles trešajā minūtē Karlovi Varus vadībā izvirzīja Jaroslavs Kristeks. Perioda vidū, spēlējot vairākumā, vienīgos vārtus “Spartas” labā guva kluba līderis Dāvids Vībornijs. Otrā perioda vienīgie vārti tika gūti tā 6. minūtē, kad precīzs bija Romāns Prošeks. Trešajā periodā Karlovi Varu spēlētāji guva vēl divus vārtus, tādējādi svinot uzvaru ar 4:1. Trešos vārtus guva Františeks Skladanī, bet, spēlējot mazākumā, ceturtos vārtus izdevās gūt Milānam Procāzkam.

Finālā Karlovi Vari tiksies ar Prāgas “Slavia”, kas pusfinālsērijā ar 4:1 pārspēja Pilzenes “Lasselsberger”. Pirmā finālsērijas spēle tiks aizvadīta Karlovi Varos 3. aprīlī, nākampiektdien.