Slovākijas finālā iekļūst Skalicas “36”

Šovakar Bratislavā tika aizvadīta izšķirošā, septītā, Slovākijas Ekstralīgas pusfinālsērijas spēle starp Bratislavas “Slovan” un Skalicas “36”. Tikai pagarinājumā uzvaru ar 3:2 izcīnīja Skalicas “36”.

Pirmie divi periodi tika aizvadīti bez vārtu guvumiem, bet pirmos vārtus spēles 44. minūtē guva Tibors Višņovski, izvirzot vadībā Skalicas klubu. Tikai pēc trim minūtēm rezultāts tika izlīdzināts, kad vārtus guva Radoslavs Kropāčs. Tikai trīs minūtes pirms pamatlaika beigām otro reizi spēlē vadībā izvirzījās Skalicas klubs. Šoreiz ar precīzu metienu izcēlās Dušans Pašeks, bet Bratislavas klubam vajadzēja mazāk par minūti, lai izglābtos no zaudējuma spēlē un sērijā, jo vārtus guva Martins Kuļha. Tiesa, uzvarēt Bratislavas klubam neizdevās, jo pagarinājuma 10. minūtē uzvaras vārtus guva Zigmunds Pālfijs. Skalicas klubs Slovākijas Ekstralīgas finālsērijā iekļuva pirmo reizi tās pastāvēšanas vēsturē. Jāpiemin arī tas, ka abus pamatlaika vārtus Skalicas spēlētāji guva, spēlējot vairākumā.

Otrā pusfinālsērijas pārī tiekas Cvolenes un Košices hokeja klubi. Arī šajā sērijā ir atlicis vairs tikai izšķirošais, septītais, mačs, kurš tiks aizvadīts rītvakar Košicē.