Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Noteiktas KHL budžeta normas

KHL pieņēmusi vairākus svarīgus lēmumus, tai starpā ticis parakstīts līgums starp KHL un līgas spēlētāju arodbiedrību.

Svarīgākie no lēmumiem:

2009. gada 22. aprīlī tiks veikts redrafts. Šajā procedūrā piedalīsies hokejisti ar spēkā esošiem kontraktiem vismaz uz 2009./2010. gada sezonu, kuri ir vecāki par 22 gadiem. Turklāt klubam ir iespējams no šīs procedūras aizsargāt 15 spēlētājus. Pārējie spēlētāji var mainīt darba vietu, ar iespējamu algas pamazināšanu.

Tiks veikta centralizēta hokejistu, ar spēkā esošiem kontraktiem, algu samazināšana no 5% – 20% (atkarībā no gada algas apmēriem). Turklāt spēlētāju, kuri saņem mazāk par 3 miljoniem rubļu (47100 lati) gadā, netiks samazināti.

Noteiks minimālais (200 miljoni rubļu jeb 3,14 miljoni latu) un maksimālais (620 miljoni rubļu jeb 9,734 miljoni latu) KHL klubu garantētā budžeta apjomi.
Noteikts limits uz ārzemju spēlētājiem (Krievijas klubos) – kluba pieteikumā uz sezonu un katru atsevišķu spēli var pieteikt ne vairāk kā 5 hokejistus – leģionārus (5 laukuma spēlētājus vai 4 laukuma spēlētājus un vienu vārtsargu).
Tiek veidots antikrīzes kompensācijas fonds, no kura spēlētāji, augstu sportisko rezultātu sasniegšanas gadījumā varēs saņemt papildus atalgojumu.
KHL kopā ar spēlētāju arodbiedrību un Nacionālo nevalstisko pensiju fondu vienojās par kopēju darbību, kas vērsts, lai valsts varas orgāni apstiprinātu nevalstisko hokejistu pensiju nodrošināšanas sistēmu, ar samazinātu pensionēšanās vecumu līdz 40-45 gadiem.

Pieņemts lēmums iekļaut KHL reglamentā un Kolektīvajā līgumā starp KHL un KHL spēlētāju arodbiedrību Nolikumu par visu spēlētāju, kuri piedalās KHL čempionātā, iestāšanos KHL spēlētāju arodbiedrībā.
Pieņemts lēmums iekļaut KHL reglamentā un Kolektīvajā līgumā starp KHL un KHL spēlētāju arodbiedrību Nolikumu par pastāvīgi darbojošos neatkarīgu Arbitrāžu, kuras jurisdikcijā būs tikai strīdi par hokejistu jauno kontraktu summu noteikšanām pēc iepriekšējo beigšanās. Arbitrāžas lēmumi būs galīgi, un nevarēs tikt apstrīdēti kopējās jurisdikcijas tiesās un citos KHL strīdu izskatīšanas orgānos.

Informācija ņemta no Rīgas “Dinamo” mājaslapas.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites