Zviedri uz mājām?

Zviedrijas Elites sērijas klubs “Linkopings” uzstājis, lai trīs viņu spēlētāji – Matiass Veinhandls (Maskavas “Dinamo”), Tonijs Mortensons (Kazaņas “AK Bars”) un Magnuss Juhansons (Mitišču “Atlant”) – atgrieztos dzimtenē.

Visiem trim hokejistiem esot līgums ar “Linkopings” klubu, un, kā raksta zviedru prese, izīrēti KHL komandām tikai uz vienu sezonu. Linčepingas vienība visu šo laiku dzīvojusi ar pārliecību, ka līdz 1. maijam visi trīs būs atpakaļ Zviedrijā. Taču pēdējā laikā gan paši spēlētāji, gan viņu aģenti un klubi interesējušies par iespējām atstāt spēlētājus Krievijā – vai nu pagarinot īres līgumu, vai izpērkot kontraktus. “Uz visiem jautājumiem esam atbildējuši noraidoši,” rakstīts “Linkopings” oficiālajā mājaslapā, kurā intervēts komandas direktors Maiks Helbergs. “Vēlamies savus hokejistus redzam spēlējam mūsu vienībā, galu galā viņiem taču vēl arvien ir spēkā līgums.”

Helbergs arī vēsta, ka spēlētājiem Krievijā piedāvāti tādi apstākļi, no kuriem atteikties grūti. Viņš arī uzskata, ka nekas pārsteidzošs tas nav, jo trijotne demostrējusi lielisku sniegumu, turklāt Mortensons turpina cīņu par zeltu.

Kluba direktors arī saprot, ka ir svarīgi, kā tiks reaģēts šajā jautājumā. “Vai liksim viņiem spēlēt pret pašu gribu? Diezin vai. Un ja tā, – tad kāds būs viņu ieguldījums? Tie vēl aizvien ir jautājumi, par kuriem daudz jādomā.”

Jāpiebilst, ka šo ziņu publicējis teju katrs zviedru medijs. Kā nu ne, ja pērn šis trio sastādīja “Linkopings” trieciensastāvu, kas cīnījās līgas finālā. Šosezon Linčepingas komanda līdz finālam aizkļūt nespēja.

Foto: Lucas Vavruch


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites