Kategorijas | Emuāri, NHL, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Uguns iekšā vēl ir!

47 gadi, bet apstāties ij netaisās. Tas ir Kriss Čelioss, kura uguntiņa iekšās vēl nav nodzisusi. Nemaz arī netaisās dzist.

Nosaukšu dažus hokeja Slavas zāles iemītniekus. Patriks Ruā, Lerijs Robinsons, Bobs Geinijs, Stīvs Aizermans, Brets Hals, Braiens Līčs, Niklass Lidstroms, Eds Belfūrs, Dominiks Hašeks. Šie visi ir cilvēki un hokeja leģendas, ar un pret kuriem viņš, Kriss Čelioss ir spēlējis. Un uzvarējis.

Jau kopš 1984. gada Čelioss iesaistījies NHL. Pat 47 gadu vecumā viņš nedomā aiziet no iemīļotās spēles. “Es jūtos tāpat kā debijas sezonā. Eju uz laukumu spēlēt un ne par ko citu nedomāju,” sacīja pats Čikāgā dzimušais spēlētājs. “Ja pēc šīs sezonas man tiks piedāvāts līgums un ja jutīšu, ka varu palīdzēt komandai, turpināšu spēlēt.”

Kad pienāks laiks karjeras beigām, Čelioss ļoti vēlas vienu lietu. Lai viņu atminas kā labu, respektējamu komandasbiedru. “Kad aiziešu, man būs svarīga viena lieta – tas, ko esmu ieguvis no citiem. Viņi mani ir mācījuši, izskolojuši visu šo gadu garumā.”

Kaut arī šosezon viņš aizvadījis vien 24 mačus, Čelioss bijis viens no līderiem komandā. Detroitas “Red Wings” komandā, kas cīnās par kārtējo Stenlija kausu. “Viņš ir lieliska personība, un esmu priecīgs vien par to, ka spēju būt šajā komandā un mācīties no Krisa,” apgalvo uzbrucējs Marians Hosa. “Viņš noteikti vēl gribētu spēlēt, Čeliosa asinīs ir cīņasspars. Savu lomu komandā viņš uztver ļoti nopietni. Jaunie spēlētāji var ļoti daudz no viņa mācīties.”

Pats Čelioss atzīst – tas, ka viņa karjera sasniegusi ceturtdaļgadsimtu, ir kaut kas unikāls. Uzvaras kāre ir viņa dzinulis. Un Čelioss lielākoties arī bijis uzvarētājs, ja neskaita pāris gadus Čikāgā. Viņa kontā ir trīs Stenlija kausi – vienā no pirmajām sezonām ar Monreālas “Canadiens”, kā arī divkārt pēdējā desmitgadē ar “Red Wings”.

“Mani komandas biedri ir mana ģimene. Tā tas bijis pēdējos 25 gadus,” beigās nosaka Čelioss.

Informācija no NHL mājaslapas.

Vikipēdijas profils1 komentāri šim rakstam

 1. hopid Saka:

  Nu dzīvīte!!!!

1 Šī raksta atsauces

 1. ŠæŠ¾ŠæуŠ»Ń¸Ń€Š½Ń‹Šµ Š±Š»Š¾Š³Šø Saka:

  web стрŠ°Š½Šøцы…

  ā€¯ Kaut ar? ?osezon vi?? aizvad?jis vien 24 ma?us, ?elioss bijis viens no l?deriem komand?. Detroitas[…]…

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites