Karsums atkal rezultatīvs

Ar rezultatīvu piespēli atkal iepriecinājis Tampabejas “Lightning” uzbrucējs Mārtiņš Karsums. Viņa komanda gan zaudēja Pitsburgas “Penguins” ar 4:6. Zaudējums arī Skrastiņam un “pantērām”.

Pitsburgas “Penguins” ar šo uzvaru nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs. Viņi demonstrēja play off cienīgas komandas sniegumu pirmajos divos periodos, bet ne pēdējā, kas izšķirošajos mačos var maksāt dārgi. Sidnijs Krosbijs guva divus vārtus minūtes un četru sekunžu laikā, kas viņam palīdzēja iekļūt hokejistu sarakstā, kuri šosezon atzīmējušies ar 100 punktiem (tagad viņam jau 101). Krosbija komandas biedram Jevgeņijam Malkinam punktu ailītē stāv ierakstīts skaitlis 110, tas arī NHL rezultatīvākais sniegums. Šī ir pirmā sezona kopš 1996. gada, kad divi “Penguins” hokejisti gūst vairāk par 100 punktiem vienā sezonā. Iepriekš to iespēja Mario Lemjē un Jaromīrs Jāgrs. Kas ļoti amizanti, – Krosbijs maču pabeidza ar -4 lietderības koeficentā.

Trešajā periodā “Lightning” bija četru golu deficīts, ko pēc Džefa Halperna, Martina Senluī un Pola Sčečura precīzajiem raidījumiem izdevās pazudināt. Mārtiņš Karsums rezultatīvi piespēlēja Dž.Halpernam Tampas ceturtajā vārtu guvumā. Pitsburga sesto golu iemeta jau tukšos vārtos. Šis bija “zibeņu” 10 zaudējums pēdējās 11 spēlēs.

Tampabejas “Lightning” – Pitsburgas “Penguins” 4:6 (0:0, 0:3, 4:3)

Arī Floridas “Panthers” ar Kārli Skrastiņu sastāvā šonakt nepaveicās. 1:2 zaudējums pret Filadelfijas “Flyers” samazina iespējas “pantērām” iekļūt izslēgšanas spēlēs, kamēr “Flyers” ar šo uzvaru vietu tur jau nodrošinājuši. Atgādināšu, ka Filadelfija pērn iekļuva konferences finālā, bet šajā regulārajā sezonā jau aizskrējusi garām pagājušās sezonas rezultātam – viņiem jau 97 punkti, kas ir tikpat, cik Karolīnas “Hurricanes”. Atšķirība vien tā, ka “lidotājiem” atlikušas trīs spēles, bet “viesuļiem” vien divas.

Kuriozi bija “Flyers” pirmie vārti, ar kuriem viņi panāca izlīdzinājumu mačā. Aizsargs Mets Karls ieslidoja ar ripu zonā, teju pie paša vārtu līnijas labajā pusē. Viņš ripu raidīja uz zonas vidusdaļu, tā atsitās pret Džofrija Lupola slidu (jo pret viņu spēka paņēmienu izdarīja Skrastiņš!), melnais kaučuka gabals atsitās pret vārtu stabu, tālāk pret vārtsargu Tomašu Vokūnu un visbeidzot ieslīdēja vārtos.

Šā zaudējuma dēļ “Panthers” izredzes iekļūt play off dalībnieču skaitā ir ļoti minimālas. Ir jāuzvar Atlantas “Thrashers” un Vašingtonas “Capitals”, kā arī jācer uz tuvāko oponentu neveiksmēm. “Neesmu statistiķis,” pēc spēles sacīja Pīters Deboers, Floridas treneris. “Mums vienkārši jāuzvar nākamās divas spēles. Domāju, ka izredzes tikt [play off] ir.”

Ja “Panthers” neiekļūst izslēgšanas cīņās, tam ir sava pozitīvā puse. Tas pavērtu Skrastiņam iespēju piedalīties pasaules čempionātā Šveicē. Taču, ja var ticēt “Sporta Avīzē” publicētajam, Kārlis savu lēmumu dalībai PČ jau ir pieņēmis.

Filadelfijas “Flyers” – Floridas “Panthers” 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Z – garantēta pirmā vieta konferencē

Y – garantēta pirmā vieta divīzijā

X – garantēta vietā izslēgšanas spēlēs


1 komentāri šim rakstam

  1. upsalot Saka:

    malacis maartinsh

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites