“Lokomotiv” soli no Gagarina kausa iegūšanas

Pavisam tuvu pirmā Gagarina kausa iegūšanai ir Jaroslavļas “Lokomotiv”, kas piektajā finālcīņā ar 3:2 pārspēja Kazaņas “AK Bars”.

Pirmais periods aizritēja vienmuļā un vienmērīgā spēlē. Vienīgo reālu vārtu gūšanas iespēju izmantoja Daniss Zaripovs no “AK Bars”. Taču otrajā trešdaļā “Lokomotiv” atguvās. Viss iesākās ar to, ka Andrejs Pervišins ieraidīja ripu savos vārtos. Pamazām viesi no Jaroslavļas sāka pārņem vadības grožus.

Jau trešā perioda pašā sākumā smagu kļūdu pieļāva Kazaņas komandas vārtu vīrs Fredriks Norenā, mēģinādams izraidīt ripu no zonas. To pārtvēra Aleksejs Mihnovs un raidīja vārtos. Vēlāk ar to pašu atbildēja “Lokomotiv”. Šīs komandas aizsargi atstāja Dmitriju Obuhovu vienu pret vārtsargu, “AK Bars” uzbrucējs meta nekļūdīgi. Tomēr beigās Jaroslavļas vienība izrāva uzvaru, izšķirošais metiens Jozefa Vasīčeka kontā.

Jāpiebilst, ka spēles laikā tiesneši nevienai no komandām nepiešķīra soda minūtes!

Finālsērijas sestais mačs risināsies piektdien, 10. aprīlī Jaroslavļā.

Kazaņas “AK Bars” – Jaroslavļas “Lokomotiv” 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Vārtus guva: Daniss Zaripovs, Dmitrijs Obuhovs; Aleksejs Kudašovs, Aleksejs Mihnovs, Jozefs Vasīčeks.