Alfredsons nepalīdzēs Zviedrijai

Zviedrijas izlases un Otavas “Senators” uzbrucējs Daniels Alfredsons paziņojis, ka 2009. gada pasaules čempionātā nepalīdzēs savai valstsvienībai. Zviedri ir vienā grupā ar Latviju.

Hokejistam čempionātā Šveicē liedz piedalīties muguras savainojums. Spēlētājs par savu izvēli jau informējis Zviedrijas izlases treneru kolektīvu.

“Mana mugura nav tajā stāvoklī, kādu es to vēlētos redzēt,” paziņoja Alfredsons. “Nevēlos atbraukt uz izlasi, ja neesmu par 100% gatavs spēlēšanai. Ar to es tikai skādētu gan sev, gan partneriem. Lēmumu pieņemt nebija viegli. Taču pēc pēdējā ārstu apmeklējuma sapratu, ka pasaules čempionātā nespēlēšu.”

Atgādināšu, ka Alfredsons visu savu 13. sezonu ilgstošo NHL karjeru aizvadījis vienā klubā – Otavas “Senators”. NHL viņš guvis 355 vārtus un atdevis 566 rezultatīvas piespēles.

Pasaules čempionātā Zviedrijas valstsvienība ir vienā grupā ar Latviju, Austriju un ASV. Tā ka – šīs mūsējiem ir visnotaļ labas ziņas.


1 komentāri šim rakstam

  1. Janchuks Saka:

    nevaram suudzeties :)

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites