Ar uzvaru par maz

Lai gan šonakt Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Floridas “Panthers” vienība izcīnīja uzvaru, ar to bija par maz iekļūšanai play off turnīrā.

“Pantēras” atspēlējās no deficīta trešajā periodā, pat izcīnīdamas uzvaru ar 3:2 pār Atlantas “Thrashers”, taču šoreiz viss nebija atkarīgs tikai no pašu spēkiem.

Šoreiz svarīgi bija, kā nospēlēs Ņujorkas “Rangers”. Diemžēl (vai par laimi, – raugoties uz PČ?) ņujorkieši uzveica Filadelfijas “Flyers” ar 2:1. Floridas klubam šobrīd ir 91 punkts, kamēr “Rangers” – 93. Arī Monreālas “Canadiens” ir 93 punkti, viņi šonakt ar 4:5 papildlaikā zaudēja Bostonas “Bruins”, izcīnīdami vienu, bet ļoti svarīgu punktu.

“Ir tik smagi domāt, ka visas sezonas garumā vajadzēja tikai vienu uzvaru vairāk,” noteica Deivids Būts, uzvaras vārtu autors pret “Thrashers”.

“Vietu izslēgšanas spēlēs nezaudē pēdējos mačos,” atzina Floridas vārtsargs Tomašs Vokūns. “Tā ir visa sezona.”

Kārlis Skrastiņš spēlēja 17 minūtes un 33 sekundes, maču beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Zaudējumus piedzīvojuši arī Raitis Ivanāns un Mārtiņš Karsums. Ivanāna Losandželosas “Kings” ar 0:1 piekāpās Vankūveras “Canucks” (koeficients neitrāls), bet Karsuma Tampabejas “Lightning” – 2:4 pret Vašingtonas “Capitals” (-1).

Šobrīd visi Austrumu konferences play off dalībnieki ir zināmi, divas vietas vien brīvas ir Rietumos. Tur cīņa par vietu būs visai interesanta (skat. tabulu).

Foto: NHL oficiālā mājaslapa

Z – nodrošināta pirmā vieta konferencē

Y – nodrošināta pirmā vieta divīzijā

X – nodrošināta vieta izslēgšanas spēlēs


1 komentāri šim rakstam

  1. Janchuks Saka:

    cereesim, ka kaarlis paliidzes mums pasaules chempii!

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites