“AK Bars” – pirmie Gagarina kausa čempioni

Šodien Kazaņas “AK Bars” hokejisti kļuva par pirmajiem Gagarina kausa izcīņas uzvarētājiem. Pēdējā finālmačā viņi ar 1:0 uzveica Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Sērija ritēja ļoti aizraujoši – līdz pat pēdējam, septītajam mačam. Ļoti interesanti, ka uzvara tika izcīnīta 12. aprīlī, dienā, kad slavenais kosmonauts Jurijs Gagarins lidoja kosmosā.  Izšķirošie vārtie, kas nesa uzvaru, tika gūti tikai trešajā periodā (51. minūtē). To paveica neviens cits kā Kazaņas kluba kapteinis Aleksejs Morozovs.

Ar uzvaru “AK Bars” iekļuva Krievijas hokeja vēsturē, kļūdami par pirmajiem KHL čempioniem. Viņi ieguva tiesības nākamgad piedalīties Čempionu līgā. Savukārt finālsērijas zaudētājiem – Jaroslavļas “Lokomotiv” – šis bija jau otrais fināls pēc kārtas. Un arī šajā viņi zaudēja. Pērn tas notika pret Ufas “Salavat Julajev”.

Kazaņas “AK Bars” – Jaroslavļas “Lokomotiv” 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Vārtus guva: Aleksejs Morozovs (50:01)

Rezultāti sērijā: 4:3 (iepriekšējie mači – 0:3, 4:3 OT, 0:3, 5:2, 2:3, 3:2 ОТ)

2 komentāri šim rakstam

1. ... Saka:

baaigi interesanti iisteniiba, neviens tak negaidija ka ak bars uzvares. es personiigi par magnjitku biju, bet nu nekas – nakamgad!