Diseldorfas “Metro Stars” panāk izlīdzinājumu sērijā

Vakar tika aizvadīta otrā DEL finālsērijas spēle, kurā Diseldorfas klubs, spēlējot savā laukumā, uzvarēja Berlīnes “Eisbären” 3:1.

Visu pirmo periodu pārsvars bija Diseldorfas klubam, kas to apliecināja vienīgi 26 sekundes pirms perioda beigām, kad Daniels Kroicers, spēlējot vairākumā, guva vārtus, panākot 1:0.

Otrā perioda 12. minūtē izlīdzinājumu spēlē panāca Deniss Pedersons. Tiesa, “Metro Stars” spēlētāji nepalika atbildi parādā, vēlreiz izvirzoties vadībā jau pēc 45 sekundēm, kad precīzs bija Evans Kaufmans. Divas minūtes pirms spēles beigām 3:1 panāca Robs Kolinss.

Lielisks šinī spēlē bija Džeimijs Stors, kurš apturēja 43 no 44 Berlīnes kluba metieniem, kamērs Robs Zeps atvairīja vienīgi 15 metienus.

Nākamā sērijas spēle tiks aizvadīta jau rīt Berlīnē.