Kategorijas | , Ziņas


Lietuviešiem zaudējums pret slovēņiem

Pasaules čempionātā I divīzijā mājinieki lietuvieši ar 2:8 zaudēja slovēņiem, Japāna uzveica Austrāliju ar 7:1, bet kazahiem pret Horvātiju 6:1.

Lai gan rezultāts par to neliecina, I divīzijas A grupas mājinieki lietuvieši bija vistuvāk tam, lai pacīnītos par kādu punktu. Slovēnija cīnījās 25 minūtes, lai gūtu pirmos vārtus. Lietuvas izlase, protams, vēlējās iepriecināt savus skatītāju. Viņiem pirmajās 40 minūtēs arī pārsvars metienos (24-17), taču kāds tobrīd rezultāts? 0:4 par labu viesiem.

Lietuviešiem bija ļoti labas izdevības, lai atklātu rezultātu. Pāris bīstamu metienu raidīja 18. minūtē, atrodoties vairākumā. Otrajā periodā Tadam Kumeļauskam bija lieliska izdevība, taču raidītā ripa lidoja garām vārtiem. Arnolds Boss arī trāpīja pa vārtu stabu.

Slovēņu uzbrukums bija daudz precīzāks, efektīvāks. Viņi pirmos vārtus guva, izmantojot otro vairākuma iespēju.

Lietuva – Slovēnija 2:8 (0:0, 0:4, 2:4)

Citās spēlēs kazahi pārspēja Horvātiju, bet Japāna bija pārāka par Austrāliju. Šīs siltās zeme pārstāvji ir pilnīgi hokeja amatieri, kuri uz čempionātu devušies par saviem personīgajiem līdzekļiem.

Kazahstāna – Horvātija 6:1

Japāna – Austrālija 7:1 (3:0, 3:1, 1:0)

Foto: Andrius Petrulevicius


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites