“Eisbären” soļa attālumā no ceturtā titula

Šovakar tika aizvadīta trešā DEL finālsērijas spēle, kurā Berlīnes “Eisbären” uzvarēja Diseldorfas “Metro Stars”, tādējādi atgūstot vadību sērijā.

Jau pašu spēles sākumu ļoti veiksmīgi iesāka berlīnieši, kas jau 76. sekundē izvirzījās vadībā, Neitanam Robinsonam gūstot vārtus. Visu perioda pirmo pusi diseldorfieši bija praktiski vai izpiesti savā zonā, bet situācija mainījās, kad perioda 16. minūtē izlīdzinājumu spēja panākt kanādietis Brendons Reids.

Arī otro periodu ļoti veiksmīgi uzsāka mājinieki, kad pēc aizvadītām 30 sekundēm Džeimija Stora vārtus iekaroja Štefans Uštorfs. Spēles otrais periods izrādījās liktenīgs, jo nākamo desmit minūšu laikā “Eisbären” hokejisti pretiniekus pārspēja vēl trīsreiz, panākot 5:1. Precīzi bija Deniss Pedersons, Brendons Smits, kā arī Endrjū Roihs, padarot Uštorfa vārtus par uzvaru nesošajiem. Lai gan vairāk vārtus berlīniešiem neizdevās gūt, perioda 14. minūtē Diseldorfas kluba treneris Harolds Kraiss pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, tādējādi izvairoties no vēl iespējami smagākas sagrāves.

Trešajā periodā abas komandas pietaupīja spēkus – diseldorfieši saprata, ka spēles likteni mainīt vairs nevarēs, bet Berlīnes spēlētāji bija pilnībā apmierināti ar esošo rezultātu, izcīnot uzvaru spēlē ar 5:1.

Sērijas liktenis var izšķirties jau nākamajā spēlē, kura norisināsies trešdien, 15 aprīlī, Diseldorfā, kad “Eisbären” varēs veiksmīgi aizstāvēt pagājušosezon iegūto titulu.