Karlovi Vari kļūst par Čehijas čempioniem

Vakar tika aizvadīta Čehijas Ekstralīgas sestā finālsērijas spēle, kurā savu ceturto uzvaru izcīnīja Karlovi Varu “Energie”, ar 4:3 pārspējot Prāgas “Slavia”.

Spēle iesākās pilnīgi ne tā, kā to bija iecerējusi Karlovi Varu vienība, kas spēlēju savā arēnā – pirmo desmit minūšu laikā pretinieki realizēja uzreiz trīs vairākumus – precīzi bija Dāvids Hruška, Romāns Červenka, kā arī Josefs Beržāneks.

Otrajā periodā “Energie” divus vārtus atguva. Vispirms, spēlējot vairākumā, precīzs bija Mareks Menelovskī, bet perioda 13. minūtē vēl vienus vārtus guva Františeks Skladanī.

Trešā perioda 7. minūtē izlīdzinājumu spēlē panāca Ondršejs Nēmecs, bet uzvaras vārtus “Energie” guva vienīgi perioda 12. minūtē, kad vārtsargu pārspēja Lukāšs Pehs.

Šis Karlovi Varu klubam ir pirmais čempiona tituls, lai gan komanda dibināta jau 1932. gadā. Prāgas “Slavia” ir četrreizējā Čehijas čempione, izcīnot titulu arī iepriekšējā, 2007-08, sezonā.