Arī Vokūns nepiedalīsies PČ

Tāpat kā Kreigs Andersons, arī cits Floridas “Panthers” vārtsargs Tomašs Vokūns nepalīdzēs savai (Čehijas) valstsvienībai pasaules čempionātā.

Viens no čehu labākajiem vārtsargiem atteikumu pamatojis ar to, ka ir noguris no garās NHL sezonas. 32 gadus vecais hokejists arī uzsvēra to, ka viņš psiholoģiski nav gatavs augsta līmeņa sacensībām. Tas tādēļ, ka “Panthers” neiekļuva play off sacensībās.

Vokūns šosezon aizvadīja 59 mačus, kuros izcīnīja 26 uzvaras. Vidēji mačā viņš ielaida 2.49 ripas, bet atvairīja 92,6% metienu.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites