Kategorijas | Jaunumi, , Ziņas

Krievi sāk ar pārliecinošu uzvaru

Krievijas hokeja izlase pasaules čempionātu Šveicē sākusi ar pārliecinošu uzvaru pret Vācijas valstsvienību – 5:0.

Mača liktenis tika izšķirts jau pirmajā periodā, kad tika gūti trīs vārti. Pirmos, atsitoties pret slidu, iemeta Oļegs Saprikins. Bet otros skaistā ātrajā uzbrukumā ar pārliecinošu metienu guva Iļja Kovaļčuks. Trešdaļas 16. minūtē atzīmējās arī Sergejs Zinovjevs.

Atlikušos divus golus guva Antons Kurjanovs un Daniss Zaripovs.

Krievija – Vācija 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)

Vārtus guva: Oļegs Saprikins (08:14), Iļja Kovaļčuks (09:37), Sergejs Zinovjevs (15:25), Antons Kurjanovs (42:57), Daniss Zaripovs (51:52).

Vārtsargi: Iļja Brizgalovs – Dmitrijs Pecolds

Soda minūtes: 4 – 18

Labākie spēlētāji: Daniss Zaripovs un Kajs Hospelts.