Kategorijas | , Ziņas

Mājinieki uzvar pagarinājumā

Šovakar Bernē Šveice aizvadīja savu otro Pasaules čempionāta spēli, kurā vienīgi pagarinājumā ar 3-2 pārspēja Vācijas izlasi.

Jau spēles sestajā minūtē mājinieku līdzjūtējus sarūgtināja Kristofs Ulmans, kurš guva vārtus, izmantojot vairākumu. Tiesa, nieka divas minūtes vēlāk līdzjūtēji varēja gavilēt, jo rezultātu izlīdzināja Romāns Viks.

Otrā perioda 4. minūtē vārtus guva aizsargs Matiass Zēgers, izvirzot vadībā šveiciešus. 14. minūtē vāciešiem, spēlējot mazākumā, vārtus guva Otavas “Senators” aizsargs Kristofs Šūberts.

Trešā perioda pašā sākumā noraidījumus nopelnīja Kristofs Šūberts un Morics Millers, ļaujot šveiciešiem veselu minūti spēlēt pieciem pret trim, bet vārtus šveiciešiem gūt neizdevās. Perioda otrajā pusē vācieši praktiski četras minūtes spēlēja vairākumā, bet arī viņi līdz vārtu guvumam netika.

Pagarinājums vāciešiem izvērtās neveiksmīgs, jo tā 41. sekundē noraidījumu nopelnīja Mihaels Bakošs, un tikai pusminūti vēlāk uzvaras vārtus, pēc Martina Plisa piespēles, guva Marks Štraits.

Vācijas izlases vārtos stāvēja Hanoveres “Scorpions” spēlētājs Dmitrijs Pacolds, kurš atvairīja 35 no 38 pretinieku metieniem, bet Šveices izlases vārtus sargāja Martins Gerbers, atvairot 20 no 22 vāciešu metieniem.

Nākamās spēles abas komandas aizvadīs otrdien, kad šveicieši mērosies spēkiem ar krieviem, bet Vācijas izlasei pretī stāsies Francija.