Ņiživijs: “Pietrūka spēka”

Latvijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs pēc zaudējuma ASV par galveno neveiksmju iemeslu minēja slikto fizisko sagatavotību.

“Būtībā visai labi nospēlējām mača sākumā,” Ņiživijs teica telekanālam “Sport”. “Taču, kas notika pēc tam, nesaprotu. It kā arēnā bija par karstu, jo elpot bija grūti. Turklāt fizisko bedri sagaidījām otrā perioda vidū. Sākām kustēties lēnām, un viņi iespieda mūs zonā. Saprotams, ļoti piekusām. Trešajā periodā vispār bijām nekādi. Taču puiši ir malači, vajadzēja iemest vēl vienu golu!”

“Arēnā ir ļoti karsts, jo tai visapkārt ir stikli. Tie ļoti uzsilda. Arī ledus kvalitāte nav laba, ziemā tā noteikti būtu labāka. Bet vajag ar to aprast un spēlēt tālāk, jo neko neizmainīsi. Kas attiecās uz mazām gultām un sliktām ģērbtuvēm – tas viss ir muļķības. Īsti nekur nav nācies izbaudīt tādus apstākļus, kā vēlētos. Viss kārtībā varbūt ir tikai īstās hokeja lielvalstīs. Uzskatu, ka visi šie trūkumi ir normas robežās.”

“Manā klubā šobrīd ir mainījušies prezidenti. Un, jā, tas uztrauc, jo vēl arvien neesmu parakstījis līgumu. Vai ir piedāvājumi no citiem klubiem? Vēl nav, taču priekšroku došu “Dinamo”, jo spēlēt mājās ir ļoti patīkami,” biegās nosaka tehniskais hokejists.

Foto: laikraksts “Diena”


2 komentāri šim rakstam

 1. Mikus Saka:

  PiekrÄ«tu Niživijam… 1. puslaiks bija normāls, bet pārÄ“jos USA sāka spiest, laikam uz noguruma fona…. :(

 2. Kikīne Saka:

  PiekrÄ«tu Å…iživijam… :)
  Bet tik un tā Mūsējie VISS labākie!
  Laik kāds bÅ«tu rezultāts… viņi ir malaĨi…
  neatstāja sausā un sieita pirmos divus vārtus pirmie un tad tikai ASV atspÄ“lÄ“jās…
  Tā kā “Dinamo” Sarauj!!!!!

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites