Kategorijas | Jaunumi, , Ziņas


Šodien jāuzvar Austrija

Šodien jau plkst. 17:15 sāksies pasaules čempionāta priekšsacīkšu pēdējā spēle pret Austriju. Ja izcīnām uzvaru, tad vieta elitē ir saglabāta.

Būtībā Latvijas izlase ir daudz parocīgākā situācijā nekā Austrija. Mūsējiem pietiks kaut ar neizšķirtu pēc pamatlaika, lai iekļūtu sacensību otrajā kārtā, kur būs jācīnās ar B grupas trim spēcīgākajām komandām – Krieviju, Šveici un Franciju.

Kā hokejs.lv jau ziņoja, šajā čempionātā austrieši jau piekāpušies zviedriem ar 1:7, bet amerikāņiem ar 1:6. Domāju, ka latviešu rezultāti pret šīm vienībām jāatgādina nav.

Austrijas izlasei uz spēli pret Latviju palīdzēt ieradies Nacionālās Hokeja līgas kluba Filadelfijas ”Flyers” uzbrucējs Andreass Nedls, kurš šosezon pasaules hokeja Mekā nospēlējis 38 mačus, taču ar augstu rezultativitāti nav izcēlies – vieni vārti un trīs piespēles. Jābaidās gan būtu no cita hokejista – Tomaša Vaneka, kurš šosezon NHL guvis 40 vārtus.

Savukārt no Amerikas Hokeja līgas Šveicē ieradies aizsargs Oskars Bārtulis, kurš gan pret austriešiem vēl nespēlēs – viņa debija šī gada čempionātā paredzēta tikai otrajā posmā.


5 komentāri šim rakstam

 1. Mikus Saka:

  njā e-pastā vÄ“l tā arÄ« neesmu saņēmis…

 2. Vigants Saka:

  nu formāli mums der arÄ« neizÅkirts pamatlaikā… un pat zāģis pagarinājumā.

 3. lvhokejs.lv Saka:

  Nepareizi, būs jācinās ar Krieviju, Šveici un Franciju. E grupa būtu vieglāka, jo pret Baltkrieviem ir vienk. nekā pret Šveici. Bet es ticu mūsējiem, ka uzvarēs!

 4. endijs Saka:

  mums jāspēlē ir agresīvāk un tad jau būs arī rezultāts visam galvenais mums jāietmet vizmaz vienu vai divus vārtus austrija arī ir ļoti stipra komanda bet mēs esam mazi bet spēcīgi lai mūsējiem veicas galvenais uzvara

 5. Devil@3 Saka:

  1:0 pirmais periods beidzās, Latvija vadībā

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites