Īstā trillerī uzvar Krievija

Šodien savā starpā tikās divas hokeja lielvalstis – Zviedrija un Krievija. Uzvaru, gūstot vārtus pagarinājuma pēdējā minūtē, izcīnīja Krievijas izlase.

Pirmie spēles rezultātu atklāja zviedri, Rikardam Valīnam gūstot vārtus. Tas notika spēles trešajā minūtē. Desmit minūtes vēlāk, spēlējot vairākumā, ar precīzu metienu no zilās līnijas izcēlās Iļja Ņikuļins, panākot neizšķirtu. Vēl trīs minūtes vēlāk krievus vadībā izvirzīja Oļegs Saprikins, bet zviedri pirms pārtraukuma vēl paspēja izlīdzināt rezultātu. Zviedru otros vārtus pēc Linusa Umarka piespēles guva Antons Strolmans.

Otrā perioda 4. minūtē zviedrus vadībā ar 3-2 izvirzīja Niklass Persons, bet divas minūtes vēlāk Dmitrijs Kaļiņins atkal panāca neizšķirtu. Mirkli vēlāk Johans Holmkvists neveiksmīgi atvairīja krievu metienu un tika nomainīts pret Jonasu Gustavsonu, kurš vārtos stāvēja vakardienas spēlē pret ASV. Holmkvists devās uz ģērbtuvēm.

Trešā perioda pirmā puse, tāpat kā visa pārējā spēle, tika aizvadīta ļoti līdzīgi, bet tad perioda 10. minūtē zviedrus vadībā izvirzīja Kristians Huseliuss. Krievi atbildēja jau nākamajā uzbrukumā – vārtus guva izlases papildinājums Sergejs Mozjakins. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām noraidījumu nopelnīja Magnuss Johansons. Krievi bija nostājušies zviedru zonā, Vitālijs Proškins veica metienu pa vārtiem, bet to ar celi bloķē Johans Andersons, kurš tajā brīdī bija pazaudējis nūju, ripa atlec atpakaļ pie Proškina, kas to negaidot met vēlreiz, pārspējot Jonasu Gustavsonu, un škietami nodrošinot savai komandai uzvaru, bet zviedri vēl pagūst atspēlēties – priekšpēdējā spēles minūtē zviedri nomaina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un Kristians Huseliuss gūst otros vārtus, izglābjot savu komandu no zaudējuma.

Arī vairākums tiek aizvadīts līdzīgi, abām komandām veidojot bīstamus momentus gan pie vieniem, gan otriem vārtiem. Kad līdz pagarinājuma beigām bija palikusi minūte, vārtus guva Dmitrijs Kaļiņins, panākot savas komandas uzvaru.

Krievijas izlases vārtus sargāja Iļja Brizgalovs, atvairot 33 no 38 pretinieku metieniem, bet pa zviedru vārtiem krievi izdarīja 35 metienus.

6 komentāri šim rakstam

1. links Saka:

Sarakstīts tik sarežģīti, ka izlasot līdz beigām, tā arī nesapratu, kāds bija beigu rezultāts.

2. Igors Saka:

Taa arii nesapratu kaads rezultaats:@ Ljoti nesaprotami uzrakstiits…

3. Lails Saka:

vnk, galviņā par īsu, vajag sekot lidzi tam ko lasi!

4. cedars Saka:

Krievijai lielas problēmas vārtsargu līnijā,tas mani priecē!!!!

5. ČihPih Saka:

Krievija jau sen uzvarÄ“jusi Ameriku, bet te vÄ“l Åis raksts stāv kā jaunums!!! Kam Åis portāls ir vajadzÄ«gs? Bremzes.lv:)

6. Didzis Saka:

pie “jaunumiem” netiek likta katra ziņa, katra uzvara, bet tur stāv 5 “jaunākie” jaunumi, kas nozÄ«mÄ“, ka nereti tur ir arÄ« kāds, kas ir vecāks par dienu…