Čehija iznīcina Slovākiju

Otrā šīsdienas agrajā spēlē Čehijas izlase ar 8-0 pamanījās pārspēt Slovākijas izlasi. Divus vārtus guva Jaromīrs Jāgrs.

Spēle iesākās ar pilnīgu Čehijas izlases dominanci – 7. minūtē savus pirmos, bet vēl pēc pusotras minūtes arī savus otros vārtus guva Jaromīrs Jāgrs. 13. minūtē Čehijas izlase spēlēja piecatā pret trim, realizējot arī šo vairākumu. Ar trešo vārtu guvumu atzīmējās Miroslavs Blataks. 16. minūtē jau 4-0 panāca Romāns Červenka. Pie šāda rezultāta pirmais periods arī noslēdzās. Arī metienu attiecība pirmajā periodā bija graujoša – 19-2, vēl pietam, abi Slovākijas metieni tika izdarīti pirms pirmajiem Jāgra vārtiem.

Otrajā periodā nekas nebija mainījies – 6. perioda minūtē vārtus guva Alešs Kotaliks, 10. minūtē jau 6-0 panāca Romāns Červenka, bet vēl minūti vēlāk ar vārtu guvumu izcēlās arī Milāns Mihaleks. Pēc šī vārtu guvuma Slovākijas izlases vārtsargs Jans Lašāks, būdams neapmierināts ar komandas biedru spēli, atstāja laukumu, vārtos stājās Jaroslavs Halaks. Pāris minūtes vēlāk vārtsargu maiņu izdarīja arī čehi – laukumā devās Jākubs Štepaneks, aizvietojot Rīgas “Dinamo” vārtsargu Martinu Pruseku. 35. minūtē čehi nopelnīja divu minūšu noraidījumu, bet visa vairākuma laikā slovāki neizdarīja nevienu metienu. Vēl 39. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Patriks Eliašs, panākot 8-0.

Trešajā periodā Čehijas izlase bija nomierinājusies, necenšoties panākt divciparu vārtu skaitu. Piecas minūtes pirms spēles beigām izcēlās kautiņš starp gandrīz divus metrus garo Atlantas “Thrashers” aizsargu Borisu Valabiku, kā arī Petru Čajaneku. Pašās spēles beigās divu minūšu noraidījumu nopelnīja arī Tomāšs Rolineks, bet slovāki nespēja gūt pat goda vārtus