Elitē Austrija vai Dānija

Šodien tika aizvadītas divas izslēgšanas kārtas spēles, no kurām pirmajā Austrija ar 1-0 pārspēja Vāciju, bet otrajā Dānija ar 5-1 pārspēja Ungāriju.

Vienīgos vārtus Austrijas – Vācijas spēlē otrā perioda vidū guva Tomass Kohs, kurš vakardienas spēlē pret Ungāriju izcēlās ar trim gūtiem vārtiem. Metienu ziņā nospiedošs pārsvars (ar 38 pret 26) bija vāciešiem, bet austriešu vārtsargu Berndu Brikleru, kurš nākamsezon spēlēs KHL klubā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, viņiem neizdevās pārspēt. Vācijas izlases vārtus sargāja Dmitrijs Pecolds.

Ungārijas – Dānijas spēlē ungārus nespēja glābt pat Levente Supers, kurš atvairīja 41 dāņu metienu, kamēr ungāri pa Patrika Gēlbraita vārtiem izdarīja vien 19 metienus. Starp citu, pirmie vadībā izvirzījās ungāri, kad pirmā perioda 16. minūtē precīzs bija Kristiāns Palkovičs. Visus piecus vārtus dāņi guva otrajā un trešajā periodā. Trešā perioda vidū spēles sodu saņēma Jānošs Vašs, kas liegs viņam spēlēt rītdienas spēlē pret Vāciju.

Par to, kura būs vienīgā izlase, kas saglabās vietu elitē, rītdien cīnīsies Austrijas un Dānijas izlases, kas ir uzvarējušas gan Ungāriju, gan Vāciju. Atgādināsim, ka Vācijas izlase vietu elitē saglabās jebkurā gadījumā, jo nākamgad čempionāts notiks Ķelnē.

Arī rītdien gan Austrijas – Dānijas, gan arī Vācijas – Ungārijas spēle sāksies plkst. 13:15.