Kategorijas | Jaunumi, , Ziņas


Pret Krieviju bezspēcīgi

Latvijas izlase pasaules hokeja čempionātā aizvadījusi spēli pret Krievijas valstsvienību. Diemžēl tika piedzīvots zaudējums – 1:6. Mūsējiem vienīgos vārtus guva Herberts Vasiļjevs.

Punktu vajag, bet pretī Krievija…

Latvijas izlase pirmajās piecās spēlēs nodemonstrēja lielisku sniegumu, izcīnot veselas četras uzvaras. Tomēr pat tas vēl negarantēja latviešiem vietu ceturtdaļfinālā – pavisam droši varējām būt vienīgi tad, ja šodien izdotos izcīnīt vismaz vienu punktu pret Krievijas komandu. Vieglāk pateikt nekā izdarīt – krievi ir šī brīža pasaules čempioni un arī šajā turnīrā piecos mačos viņiem tikai uzvaras.

Daudz iespēju mums, vārti krieviem

Krievija sāka spēli aktīvi, mūsējie piesardzīgi. Labākā iespēja sākumā mūsu pretiniekiem bija, kad Aleksejs Morozovs pielaboja tālu partnera metienu – garām. Mūsējie atbildēja vēl bīstamāk – Miķelis Rēdlihs meta, vārtu priekšā Lauris Dārziņš atkārtoja, krievi izglābās. Vēl vairāk kriviem paveicās, kad Jānis Sprukts no labas pozīcijas trāpīja pa vārtu stabiņa. Pēc brīža arī Aleksandra Ņiživija metiens nebija slikts. Citā epizodē arī Oļegs Sorokins varēja gūt vārtus. Ļoti varens sākums latviešiem! Diemžēl Sorokins pēc minētās epizodes nopelnīja divas soda minūtes. Un krievi šo vairākumu realizēja – Sergejs Mozjakins piespēlēja Antonam Kurjanovam, kurš no asa leņķa bija precīzs. Droši var teikt, ka Krievijas iegūtā vadība nebija pelnīta. Un turpināja neveikties – Sorokins ar tālu piespēli viens pret vienu ar vārtsargu izvirzīja M.Rēdlihu, kurš viltīgi mēģināja izlaist ripu starp kājām vārtsargam, tomēr nekā. Krievija varēja gūt arī otros vārtus, taču pēc skaistas saspēles vairākumā Iļja Kovaļčuks neprata trāpīt pustukšos vārtos. Pēc pirmā perioda – 1:0 Krievijas labā.

Otrais periods – liktenīgais

Otrās trešadaļas pats sākums nepadevās. Vienā no epizodēm aizsardzībā bija paspējuši visi mūsējie, taču tas netraucēja Kovaļčukam veikt reidu, iespēlēt Aleksejam Tereščenko, kurš bija precīzs – 0:2. Roberts Jekimovs nopelnīja nevajadzīgas divas minūtēs, un krievi ātri panāca 3:0 – Oļegs Tverdovskis visu paveica vienatnē… Haoss aizsardzības spēlē turpinājās, un Krievija iemeta arī ceturtos vārtus – tas viņiem nāca viegli, jo Kurjanovs noslēgumā meta jau pa tukšiem vārtiem (4:0). Tikai otrā perioda vidū mūsējie nopelnīja savu pirmo vairākumu – latvieši spēja radīt satraukumu pie krievu vārtiem, taču neko vairāk. Otrais vairākums padevās labāk – Guntis Galviņš uzmeta no zilās līnijas, un Herberts Vasiļjevs šo uzmetienu veiksmīgi pielaboja (4:1). Gandrīz uzreiz Kārlim Skrastiņam bija izdevība vēl vairāk samazināt vārtu starpību, taču garām.

Nobeigumā sagrāve

Pie 1:4 varbūt mazas cerības Latvijas komandai bija, taču arī tās ātri izzuda, jo noslēdzošā perioda sākumā skaistus vārtus ar nūjas neērto pusi guva Aleksandrs Frolovs – 1:5. Latviešu graušana atsākās pavisam drīz. Pēc pāris minūtēm Sergejs Zinovjevs piespēlēja Tverdovskis, kurš nekavējoties raidīja ripu vārtos – jau 6:1. Atlikušajā laikā mūsējie mēģināja atspēlēt kādus vārtus, taču krievi spēlēja pārliecinoši. 6:1 – pārliecinoša Krievijas uzvara.

Tagad jājūt līdzi ASV!

Latvijas izlases zaudējums nozīmē, ka jorpojām neesam sasnieguši ceturtdaļfinālu, un ka tagad viss ir atkarīgs no ASV – Šveices spēles šodien, kas sāksies plkst.21:15. Latvijai der jebkurš rezultāts, tikai ne Šveices uzvara pamatlaikā. Jāpiebilst, ka amerikāņi (tieši pēc Latvijas zaudējuma Krievijai) jau ir kvalificējušies ceturtdaļfinālam, taču nav pamata domāt, ka viņi taupīsies – pamatlaika zaudējums pret Šveici amerikāņiem liks spēlēt pret otras grupas uzvarētājiem, visticamāk, Kanādu. Bez tam ziemeļamerikāņi parasti, spēlējot hokeju, neko nerēķina.

Avots: eSports.lv / Edmunds Novickis


7 komentāri šim rakstam

 1. hokis Saka:

  stulbaas krivu urlas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  peec speeles pa muti vajadzeeja iet sadot.
  stulbie, agresiivie pedinji!
  atriebsimies vinjiem blje!

 2. ArĨa Saka:

  Krievijas izlase ir spÄ“cÄ«gāka pÄ“c visiem parametriem, patÄ«k tas mums vai nÄ“. Tāpat mÄ“s esam vislabākie, jo uz mÅ«su niecÄ«gā hokeja haļļu un hokejistu skaita fona mums ir lieliska izlase…

 3. Marta Saka:

  Hokis.

  Cik zemu spēj krist cilvēks? Augstprātīgi. Iedomīgi!

  Lai gan Latvijas hokeja izlase ir ļoti laba, viņi nav vislabākie. Ir arī labāki un ar to ir jāsamierinās.

  Vai Jums kāds ir mācījis, ka ir jāmāk arī zaudēt? Un to var darīt ar cieņu!

  Mūsējie malaĨi, ka vismaz stājās pretī varenākiem hokejisties! MalaĨi!

  Prieks par viņiem.

 4. sweet pink teddy Saka:

  Tas jau bija gaidāms.

 5. Fujaks Saka:

  Tas tieshaam bija gaidaams, bet ceriiba bija nu vismaz 2:3 vai 2:4, 1:6 bishku taa kaa nepatiikami, ka kaads tiek pie taada gandariijuma…

 6. semo Saka:

  Nu tieÅām, zaudÄ“t ir jāprot ar godu. Krievujas komanda tieÅām ir meistarÄ«gāka un iespÄ“jams, ka visspÄ“cÄ«gākā pasaulÄ“, pat spÄ“cÄ«gāki par Kanādu. MÅ«sÄ“jie patiesÄ«bā jau tā izrādÄ«juÅi neticamu meistarÄ«bas pieaugumu salÄ«dzinoÅi ar visiem iepriekÅÄ“jiem gadiem, manuprāt Åogad spÄ“lÄ“ viņi vislabāk. ar krieviem bij tā – ja viņi spÄ“lÄ“tu ar maksimālo kvalitāti un atdevi, tad nebÅ«tu vairāk kā viena punkta pārsvars krieviem un iespÄ“jams, ka mÄ“s pat uzvarÄ“tu (jo vienreiz jau krievus uzvarÄ“jām). TomÄ“r diemžēl bij tā, itkā laukumā bÅ«tu iznākusi pavisam cita komanda, jo Ä«stenÄ«bā mÅ«sÄ“jie spÄ“lÄ“ daudz daudz meistarÄ«gāk, ko pierāda spÄ“les pret Zviedriju un Å veici. Gan jāpiebilst, ko arÄ« Irbe teica, spÄ“les pret Å veicieÅiem starplaikā, ka pārsvars jau ir, taĨu gribÄ“tos redzÄ“t kvalitatÄ«vāku spÄ“li. Manuprāt mÅ«sÄ“jiem vÄ“l daudz jāpiestrādā pie tehnikas un ātruma, tad bÅ«s arÄ« viss pārÄ“jais

 7. jelena Saka:

  hokis tu pats esi stulbs,tev vajadzetu pa muti iedot.a krievi vienmer vine!!!

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites