Znaroks: “Gribu, lai krievi uzvar čempionātā”

Pēc vakardienas mača ar Krievijas valstsvienību, Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks izteicis cerību, ka tieši krievi uzvarēs pasaules čempionātā.

“Pirmajā periodā spēle mums nevedās,” noteica Znaroks. “Kad rezultāts bija neizšķirts, tad vēl tikām krieviem līdzi. Bet savādāk nevaru neko puišiem pārmest – pretinieki bija spēcīgi. Turklāt šī bija ceturtā spēle piecu dienu laikā. Ceru, ka mūsu pēdējie pretinieki iegūs čempiontitulu.”

Kā jums šķiet – kad jūsu komandai beigsies čempionāts?

Jūs to man jautājat? Uzprasiet labāk amerikāņiem.

Vai pieļaujat, ka starp abām komandām ir vienošanās? Galu galā mājiniekiem der tikai uzvara pamatlaikā.

Grūti pateikt. Pieļaut jau varu, taču negribu tam ticēt. Nedomāju, ka amerikāņi ceturtdaļfinālā vēlas pretī Kanādu. Un, ja ASV zaudē, tad nākamie pretinieki ir tieši kanādieši. Nedrīkst aizmirst, ka pirms čempionāta Šveice spēlēja pārbaudes spēles ar ASV.

Jūs ticat, ka ASV uzvarēs?

Ja viņi spēlēs ar Kanādu, ātri izlidos no čempionāta. Tādēļ ceram uz to labāko. Protams, būtu ļoti skumji neiekļūt ceturtdaļfinālā, kad pirmo reizi esam uzveikuši gan zviedrus, gan Šveici.

Izskatījās, ka Latvijas izlasei īsti nebija ko likt pretī krieviem.

Uz uzvaru cerēt bija grūti. Taču varējām aizķert vismaz punktu. Ja vien būtu iemetuši pirmie, daudz kas varēja notikt. Īsti nevesels ir Laviņš, tādēļ nespēlēja. Noguris jau arī Masaļskis.

Informācija no izdevuma Teļegraf.

Foto: Edijs Pālēns, hokejs.lv


2 komentāri šim rakstam

 1. lauzis Saka:

  nu nez…. man jau liekas daudz ko vareeja.. bishkjiit tizli izskatijaas.. ka caur trijiem muuseejiem izbrauc viens krievs un iemet… nu nez… galvenais ka ne jau apspeeleeja bet vienkaarshi izbrauca cauri
  ha haaaa
  bljins ceru ka pashi vinji apskatijaas ierakstu peec speeles

  seele no muusu puses bija galiigi garaam un pavirsha…

 2. Solomātins Saka:

  Znaroks ir vecs Čeļjabinskas bebrs:)

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites