Vai pēdējā čempionāta diena?

Šī, iespējams, būs pēdējā spēle Latvijas izlasei 2009. gada pasaules čempionātā, jo plkst. 17.15 jāsacenšas ar Kanādas valstsvienību. Jācer gan uz kādu pārsteigumu!

Ceļš līdz ceturtdaļfinālam mums bijis ļoti interesants. Pirmoreiz uzvarēti gan zviedri, gan turnīra saimnieki šveicieši. Bijusi arī ļoti pārliecinoša uzvara (7:1 pret Franciju) un tikpat smags zaudējums (1:6 Krievijai). Bet ar to rakstīts un runāts ļoti daudz.

Nedaudz par Kanādu. Šķiet, arī par viņiem neko jaunu atklāt nevar. Interesantā liet šajā izlasē ir tā, ka katru gadu, lai arī kādā sastāvā atbrauktu uz čmepionātu, viņi demonstrē nepārspējamu sniegumu – it kā kopā būtu spēlējuši gadiem.

Mūsējiem noteikti būs jāuzmana Stīvs Stemkoss, kuram jau ir seši gūti vārti. Katrā spēlē pa golam. Viņš spēlē ļoti pārliecinoši, kas nākamajā sezonā noteikti būs liels pluss Tampabejas “Lightning” komandai. Cits Floridas štata pārstāvi Martins Sentluī metienos nav bijis tik precīzs, taču savācis vislielāko punktu ražu – jau 14. Mazākumā latviešiem jāuzmana Šī Vēbers, kura metiens var izlauzties cauri jebkurai aizsardzībai. Viņš savācis jau 10 (4+6) punktu.

Kanādiešiem stipra ir jebkura līnija – uzbrukums, aizsardzība un vārtsardzība. Uz čempionātu viņi brauc pēc zelta, tādēļ katrai spēlei gatavojas ļoti nopietni.

Savukārt mūsējie jau Bernē vienreiz pārsteidza “uz papīra”klasi augstāku komandu. Ar milzīgām pūlēm aizsardzībā, labiem pretuzbrukumiem tas iespējams vēlreiz. Vārtsargs Edgars Masaļskis demonstrē lielisku spēli, kas var būt mūsu panākumu atslēga.

Šodien nespēlēs Mārtiņš Karsums muskuļa savainojuma dēļ. Tas gan nav nopietns, taču liedz spēlēt ar pilnu atdevi. Šī iemesla dēļ uzbrucēja lomā iejutīsies Oskars Bārtulis.

Latvijas valstsvienības sastāvs:
1. maiņa

Lauris Dārziņš
Jānis Sprukts
Ģirts Ankipāns
Kārlis Skrastiņš
Krišjānis Rēdlihs

2. maiņa
Herberts Vasiļjevs
Aleksandrs Ņiživijs
Mārtiņš Cipulis
Guntis Galviņš
Georgijs Pujacs

3. maiņa

Guntis Džeriņš
Armands Bērziņš
Miķelis Rēdlihs
Rodrigo Laviņš
Kristaps Sotnieks

4. maiņa
Aleksejs Širokovs
Aigars Cipruss
Oskars Bārtulis (kā uzbrucejs)
Oļegs Sorokins
Aleksandrs Jerofejevs

Vārtsargi:
Edgars Masaļskis
Sergejs Naumovs


7 komentāri šim rakstam

 1. Aija Saka:

  Latvija Uzvara!!!

 2. Nekas Saka:

  Ceru, ka treneris pÄ“c spÄ“les ar Krieviju bÅ«s veicis nepiecieÅamo analÄ«zi un attiecÄ«gi mobilizÄ“jis komandu. Ja sākums bÅ«s rezultatÄ«vs Latvija var arÄ« uzvarÄ“t, jo puiÅi aizsardzÄ«bā ir lieliski un vātsargs izcils. Uzbrukumi jāveido pa laukuma centru, mazāk iestiegot malās un tÄ“rÄ“jot spÄ“kus bortu cīņās.

 3. Aija Saka:

  Nekas

  +1

 4. Kikīne Saka:

  es ticu brÄ«numiem…
  100% ka mÅ«su izlase, jau ir visu pārsprieduÅi un viņi taĨu zinās Kanādas plusus un mÄ«nusus…
  lai tikai turās….
  galvenais mazākumā… :)

  Dinamo!!! Dianamo RÄ«ga!!! Dinamo!!!

 5. sweet pink teddy Saka:

  Hmm, nu iespējams ir daudz kas. Bet domāju nav vērts lieki cerēt un pēc tam vilties, ja mūsējie nevinēs.
  Ä»oti saspringta spÄ“le, izskatās ka mÅ«sÄ“jie ir sasparojuÅies.
  Nu lai veicas. LATVIJA!

 6. janka Saka:

  Pagaidām 0 : 0
  Izskatās abas komandas saguruÅas…
  Bet tehniski Kanāda 0,5 reizes labāka.
  BÅ«tu jau labi neizÅÄ·irts 1:1 vai 0:0, kaut notiktu brÄ«nums…

 7. DarkFLY Saka:

  Ja mēs zaudēsim tad kurā vitā mēs busim jo es noprotu ka zaudējuma gadījumā mēs braucam mājās

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites