Kategorijas | Jaunumi, , Ziņas

Atslēgas vārdi:

Prezidents saka paldies

Lai pateiktos par labo sniegumu Pasaules hokeja čempionātā Šveicē, šodien, 25.maijā, Valsts prezidents Valdis Zatlers tikās ar Latvijas hokeja izlases spēlētājiem un treneriem.

Sveicot Latvijas hokeja izlasi ar gūtajiem panākumiem, Valsts prezidents norādīja, ka šajā čempionātā ikviena spēle bija kā izrāde, kurā galvenie varoņi bija Latvijas izlases spēlētāji. Viņš izteica pateicību izlases spēlētājiem par izjūtām, kuras, redzot ikvienu saspringto cīņu un ticot Latvijas uzvarai, guva katrs Latvijas iedzīvotājs.

Valsts prezidents pateicās arī par to, ka Latvijas hokeja izlases spēlētāji iedvesmo jauniešus pievērsies hokejam. „Ja Latvijā kādreiz būs hokejs tādā pašā vai vēl augstākā līmenī nekā līdz šim, pie tā vainīgi būsiet jūs. Par to es jums saku lielu paldies,” jokojot norādīja Valsts prezidents.

Savukārt Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans uzsvēra, ka visi izlases spēlētāji cīnījās par Latvijas godu un ka jau šobrīd pasaulē Latvija tiek uzņemta kā hokeja lielvalsts. Noslēgumā K.Lipmans uzdāvināja Valsts prezidentam Latvijas izlases kreklu ar septīto numuru, kas ir izlases šī gada čempionātā izcīnītā vieta.

Šveicē notikušajā 73.pasaules čempionātā hokejā Latvijas valstsvienība izcīnīja 7.vietu, pirmo reizi vēsturē gūstot uzvaru pār Zviedrijas un Šveices valstsvienību, apspēlējot arī Austriju un Franciju. Tas bija 13.čempionāts Latvijai augstākajā divīzijā un labākais rezultāts kopš 2004.gada.

Latvijas Valsts prezidenta kanceleja


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites