Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


KHL klubu sapulcē apspriež nākamās sezonas izspēles kārtību

9. jūnijā Maskavā notika Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubu pārstāvju sanāksme, kurā tika apspriestas nākamās (2009/2010. gada) sezonas izspēles kārtības, reglamenta un spēļu kalendāra detaļas. Visus šos lēmumus gan vēl būs jāapstiprina KHL Direktoru padomei, kas notiks 16. jūnijā. Savukārt, galīgais 2009/2010. gada sezonas spēļu kalendāra un reglamenta variants tiks izsūtīts klubiem līdz 1. jūlijam. Rīgas Dinamo šajā sapulcē pārstāvēja kluba ģenerāldirektors Zigmārs Priede.

Sanāksmē visu KHL klubu pārstāvji apsprieda nākamās sezonas reglamenta un spēļu kalendāra detaļas. Daudz uzmanības tika veltīts tehniskas dabas un organizatoriskajiem jautājumiem, taču galvenais par ko tika panākta vienošanās ir nākamās sezonas izspēles kārtība, kas paredz, ka visas komandas tiks sadalītas divās konferencēs – Austrumu un Rietumu, katrā no kurām būs pa 2 divīzijām. Regulārajā čempionātā ar savas divīzijas komandām tiks aizvadītas 4 spēles (2 savā laukumā, 2 izbraukumā), bet ar pārējām komandām 2 spēles (1 savā laukumā, 1 izbraukumā). Izslēgšanas spēlēs piedalīsies pa 8 labākajām komandām no katras konferences, kas savā starpā no sākuma noskaidros katras konferences uzvarētājus, un izslēgšanas spēļu finālā par Gagarina kausu cīnīsies attiecīgi Austrumu konferences un Rietumu konferences spēcīgākā komanda.

Pēc pašreizējā projekta Rīgas Dinamo nākamajā sezonā spēlēs Rietumu konferences Tarasova divīzijā kopā ar Maskavas CSKA, Maskavas Dinamo, Minskas Dinamo, Voskresenskas Himik, Sanktpēterburgas SKA un Maskavas Spartak.

Savukārt, otrajā Rietumu konferences divīzijā – Harlamova varētu spēlēt Mitišču Atlant, Jaroslavļas Lokomotiv, Balašihas HK MVD, Čerepovecas Severstall, Ņižņijnovgorodas Torpedo un Čehovas Vitjaz.

Austrumu konferencē Černišova divīzijā varētu spēlēt Kazaņas AK Bars, Jekaterinburgas Automobilist, Toljati Lada, Magņitogorskas Metallurg, Ņižņekamskas Ņeftehimik un Čeļabinskas Traktor.

Savukārt, Bobrova divīzijā varētu spēlēt Habarovskas Amur, Omskas Avangard, Astanas Baris, Novokuzņeckas Metallurg, Ufas Salavat Julajev un Novosibirskas Sibirj.

Jāpiezīmē, ka šis sadalījums pagaidām joprojām ir tikai projekta līmenī, jo galīgo lēmumu par komandu sadalījumu, izspēles kārtību, reglamentu, tāpat kā galīgo komandu skaitu ir jāapstiprina KHL Direktoru padomei, kas visticamākais apstiprinās modeli ar 24 komandām, lai visās divīzijās būtu vienāds komandu skaits.

Šajā KHL klubu sanāksmē piedalījās 25 klubu (ieskaitot jaunpienācējus Jekaterinburgas Automobilist) pārstāvji, tomēr tas vēl nenozīmē, ka visas šīs komandas arī startēs KHL 2009/2010. gada sezonā, jo š.g. 16. jūnijā KHL Direktora padome pieņems galīgo lēmumu attiecībā uz tām komandām, kuras nebija izpildījušas savas finansiālās saistības par aizvadīto sezonu. Iespējams šī iemesla dēļ kāda no komandām šajā datumā tiks izslēgta no KHL dalībnieku pulka uz nākamo sezonu.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites