Kategorijas | Jaunumi, NHL, Ziņas


NHL algu griesti tiks paaugstināti

Kā ziņo ESPN, tad Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadība un spēlētāju arodbiedrība ir nolēmušas, ka nākamajā sezonā komandas algām varēs tērēt lielāku summu, t.i. pieaugs “algu griesti”.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadība un spēlētāju arodbiedrība ir nolēmušas, ka algu griesti gaidāmajā sezonā pieaugs par 0.1 miljonu ASV dolāru, kas ir mazākais “algu griestu” pieaugums kopš tas ir ieviests. Taču jāpiebilst, ka, par spīti globālajai ekonomiskajai krīzei un nelabvēļu izteikumiem, “algu griesti” tomēr ir “pacelti”.

Pašlaik Nacionālās hokeja līgas (NHL) algu griesti ir 56.8 miljoni ASV dolāru, bet brīdī kad tie tika ieviesti (t.i. uz 2005./2006. gadu sezonus), komandas spēlētāju algās varēja tērēt vien 39 miljonus ASV dolāru. Savukārt jau pēc gada tā palielinājās līdz 44 miljoniem, bet vēl pēc gada komandas spēlētājiem drīkstēja izmaksāt jau 50.3 miljonus ASV dolāru.

Avots: Juris Miņins, eSports.lv


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites