Skrastiņš spēlēs Dalasā

Kārlis Skrastiņš panācis divu gadu vienošanos ar NHL vienību Dalasas “Stars”.

Līdz šim Skrastiņš bija spēlējis trijos NHL klubos – Nešvilas “Predators”, Kolorādo “Avalanche”, kā arī Floridas “Panthers”, kurā nonāca 2008. gada februāra nogalē, kad tika aizmainīts pret baltkrievu aizsargu Ruslanu Saleju.

Tiek ziņots, ka līguma kopējais apmērs ir 2,75 miljoni dolāru. Tas nozīmē, ka sezonā Skrastiņš saņems 1,35 miljonu dolāru, kas ir aptuveni par vienu miljonu mazāk nekā Skrastiņš saņēma iepriekšējā līguma trijos gados.

Atgādināsim, ka šosezon NHL līgums ir beidzies arī Mārtiņam Karsumam. Viņa klubs, Tampabejas “Lightning”, Karsumam ir piedāvājis jaunu līgumu, bet Karsums pagaidām to vēl nav parakstījis.


  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites